reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

reklama
Mamy dwudziesty ząb :tak::-D. Hurra!!! :-):-):-) JUż koniec, ale Młoda niestety zagorączkowana, ale chyba nie od tego, bo ząb wyszedł chyba w weekend (dojrzałam go w niedzielę).
 
karen jestes tu? pogadaj z waszym lekarzem...na pewno wszystko ci wyjasni:tak: wszystko bedzie w porzadku ale moze doradzi co na tym etapie twoje dziecko potrzebuje a to jak wiemy bardzo indywidualna sprawa

u nas pelen kaplet razem z 5 wiec teraz mozemy sie skupic na jimim :shocked2:...

anetka myslalam o filipie...jak wam idzie...z tego co piszesz ze marudny to zebole ewidentnie! wylazly juz jakies, pochwal sie nam tu:blink: pewnie bedziesz teraz miec akcje co

u nas idzie 6 zabek--- nie wiem czy pisalam o poprzednich pieciu...tako sobie wychodzily raz po raz...potem ze 2 miechy nic i teraz znowu idzie...dwujeczka gorna...jedna juz ma...i dzis dalam czopka bo maly widac ze umeczony...a slini sie zawsze od zawsze...mam ze 20 sliniaczkow a neli nie miala ani jednego:dry:

gratulacje dla kwietniakow starszych...te piatkowce to juz pestka w porownaniu do trojek mysle!

i czekamy na nastepnych mlodocianych :blink:
 
no to gratulujemy kolejnych piateczek dla naszych kwietniaczkow:tak::happy2:
KTOSIU-to prawda piatki lepiej i szybciej wychodza niz trojki,bynajmniej tez u nas:tak:
 
No to ja się pochwalę Matem - wyszła mu pierwsza jedynka, wczoraj, prawie bezboleśnie. :-D:tak:
Ktosiu, gratulacje dla Jimiego.
No i pozostałym kwietniaczkom też ;-).
 
No to gratulacje dla starszych i mlodszych zabkujacych :-)

U Kuby piatek ani widu ani slychu :sorry2:
KTOSIU - ja juz chwalilam sie pare razy zabkami Filipa ;-)
Ze marudzenie przez zabki to na bank.....ma 2 dolne jedynki......podejrzewam ze gorne ida, ale nie da sobie zajrzec ;-):-D
Ogolnie to Filipo szybciej zabkuje niz Kuba - Kuba w tym wieku nie mial jeszcze zabkow :-p
 
reklama
Do góry