reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana przyszla mama - dieta sport kosmetyki relaks

reklama
Próbuj, jest fantastyczne :tak:

Udało się, tylko zamówiłam wiśnię z czekoladą;) Dziękować!

Balsam do ciała i i ust, rewelacja. Od poniedziałku testuję oliwkę i peeling...super!
Jedyne co, to ten bezzapachowy pachnie wstrętnie(nos ciążowy), a czekoladowy cudnie. Bezzapachowe dałam na prezenty babciom męża (węch już nie ten), a sobie dokupiłam 2 po 500ml czekoladowe w pięknej cenie 21zł.

Jeszcze raz dzięki za podpowiedź, o Palmersa nie znałam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Macie jakis sposob na cellulit?? A na rozstepy zostalo mi ich galancie po pierwszej ciazy no i teraz cycuszki rosna a rozstepy sie odnawiaja i strasznie mnie skora swedzi :( czasem oliwka smaruje .
 
szukając info o zumbie dla ciężarnych nadziałam się na filmik normalnej zumby, ale jest tam brzuchata która nieźle wymiata :-) Allleeeeeeeeeeeeż mi tego brakuje!!!!!!!!!!!! Już się nie mogę doczekać aż znów zacznę hasać!

[video=youtube;mJTW_t-FLIg]http://www.youtube.com/watch?v=mJTW_t-FLIg[/video]
 
tekla moze sobie na to pozwolic ktos o mega drowiu i stae cwiczacy !! moja instruktorka aerobicu do 8 miesiaca z nami walczyla dzielnie!! ale ona ma inna wydolnosc organizmu :)
 
Moja znajoma instruktorka też do 8 miesiąca ćwiczyła, ja bym może i poszła coś się poruszać, ale może jednak zacznę od spokojnego pływania.
 
reklama
mea, ja mimo że jestem grubcio to przed ciążą ćwiczyłam 1,5-2 godz dziennie zumbe na przemian z bieżnią. Myślę, ze bez problemu wydolnościowo dałabym rade tylko niestety nie moge ze względu na moja szyjkę. Czasami można byc super wysportowanym a natura i tak robi psikusa i jest zagrożenie od wewnątrz.:-(
 
Do góry