reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana przyszla mama - dieta sport kosmetyki relaks

Tekla ja własnie na zumbie domyślilam się ze jestem w ciąży, tam mi przeszkadzał zapach potu że sie sama wąchałam co minute, a moja kol umierała ze śmiechu.Nie umiałam zlokalizować żródła.Do 6 tyg nie wiedząc o ciąży 4x w tygodniu zumba, trx, fitness, i salsacubana,Teraz zero ruchy zakaz do lipca
 
reklama
W sumie teraz mnie uswiadomilyscie ze powinnam zaputac o to.moje tanczenie przed ps4 bo my codziennie z mezem po ok2h tanczymy sobie przed tv a nawet nie wiem czy moge chociaz oni i tak od wewnatrz nir badaja to nie beda wiedzii pewnie :/
 
No nogi od razu tańczą! Matko jak zazdroszczę! Laska świetnie się rusza, tak miękko i płynnie! Widać, że poskakuje delikatnie. Ale bym poszalała!
 
A ja uwielbiam spinning, chodziłam namiętnie chyba z 4 lata, kilka razy w tygodniu :) Teraz mam lenia strasznego i się zastanawiam skąd ja miałam siły na to :)
W pierwszej ciązy chodziłam na aqua aerobik dla kobiet w ciązy - fajna sprawa. Teraz tez planuje, ale przez te wszystkie problemy i amnipunkcje nie wiem czy moge ćwiczyć. Dopytam sie na nastepnej wizycie. Poki co byłam na basenie ze dwa razy - ale chyba do jacuzzi też nie można?
 
mea, ja mimo że jestem grubcio to przed ciążą ćwiczyłam 1,5-2 godz dziennie zumbe na przemian z bieżnią. Myślę, ze bez problemu wydolnościowo dałabym rade tylko niestety nie moge ze względu na moja szyjkę. Czasami można byc super wysportowanym a natura i tak robi psikusa i jest zagrożenie od wewnątrz.:-(

ja chodzilam na fitness 2-3 razy w tyg i na zmiane z orbitrekiem ale teraz mam troche obiekcje ... dzis mi gin pozwolil spokojnie cwiczyc wiec pewnie przywitam sie z orbitrekiem .. .basen musze odpuscic z uwagi na infekcje ...

A ja uwielbiam spinning, chodziłam namiętnie chyba z 4 lata, kilka razy w tygodniu :) Teraz mam lenia strasznego i się zastanawiam skąd ja miałam siły na to :)
W pierwszej ciązy chodziłam na aqua aerobik dla kobiet w ciązy - fajna sprawa. Teraz tez planuje, ale przez te wszystkie problemy i amnipunkcje nie wiem czy moge ćwiczyć. Dopytam sie na nastepnej wizycie. Poki co byłam na basenie ze dwa razy - ale chyba do jacuzzi też nie można?

jacuzzi kategorycznie odpada ...
a co to jest ten spinning ?? skads znam nazwe ale niewiele mi to mowi ...


oki u nas to sie nazywalo powerbike :) jakos mnie to nie pociagalo ... w jezdzie na rowerze najbardziej lubie nie samo pedalowanie ale to ze jade gdzie chce :) a tu takie krecenie dla krecenia :)
 
Ostatnia edycja:
zumba dla ciezarnych ?? przeceiz to sie praktycznie wyklucza :) bynajmniej ja jeszcze o takiej nie slyszalam :)

ZUMBĘ GOLD stworzono z myślą o aktywnych seniorach, o kobietach w ciąży i osobach z lekkimi urazami, te zajęcia są mniej intensywne, brakuje na nich licznych podskoków i skomplikowanych choreografii, w zamian za to na zajęciach są krzesła dla osób które nie mogą na 100% uczestniczyć w zajęciach.

I szukam takich zajeć ale widzę że bedzie ciężko :( pozostaje tylko latino solo :D
 
Ja na zumbie na początku ciąży (nie wiedząc o tym że jestem) bardzo się męczyłam i nawet się nie zorientowałam :D jak się dowiedziałam że dzidzi będzie to zrezygnowałam dodałam 2+2 i się wyjaśniło że nie dam rady:(
 
ZUMBĘ GOLD stworzono z myślą o aktywnych seniorach, o kobietach w ciąży i osobach z lekkimi urazami, te zajęcia są mniej intensywne, brakuje na nich licznych podskoków i skomplikowanych choreografii, w zamian za to na zajęciach są krzesła dla osób które nie mogą na 100% uczestniczyć w zajęciach.

I szukam takich zajeć ale widzę że bedzie ciężko :( pozostaje tylko latino solo :D
Latino solo jest w Ligocie http://academyaerobic.pl
 
a co to jest ten spinning ?? skads znam nazwe ale niewiele mi to mowi ...

oki u nas to sie nazywalo powerbike :) jakos mnie to nie pociagalo ... w jezdzie na rowerze najbardziej lubie nie samo pedalowanie ale to ze jade gdzie chce :) a tu takie krecenie dla krecenia :)
to pewnir to samo :) ja to uwielbiam, bo to jest w rytm muzyki, bradzo głośniej, z czestymi zmianami pozycji :) Miód malina, sprawia mi ogromną przyjemnośc podobnie jak taniec, no i traci sie ok 500 lcal w ciągu 45 minut :D
 
reklama
Do góry