reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane grudniowe mamy :)

mi sie wydaje ze po poordzie to nie od kurczenia sie skory te rozstepy.
Tylko od napiania skory podczas porodu i skurczy.

ja jeszcze ciazowych rozstepow sie nie dorobilam.


ale jesli ktos miał cięcie to raczej nie napinał sie podczas porodu:) Jeśli sie gwałtownie schudnie to rozstepy pojawiaja sie bardzo czesto...
 
reklama
Po cc ciężko zapanować nad rozstępami, mnie ledwo co wyjęli dren, zmyłam jodynę z brzucha i się przeraziłam. Rozstępy były wszędzie;/ Ale ciężko żeby kobieta, która ledwo chodzi, ma dren w ranie smarowała sobie brzuch przeciw rozstępom więc lepiej się psychicznie nastawić na to że wyskoczą po porodzie na brzuchu.
 
czesc, tak czytam Wasze wypowiedzi o rozstępach i jestem przerażona bo mi powoli się też zaczynają pojawiać a z tego co piszecie to najgorsze dopiero przede mną, może macie jakieś sprawdzone kosmetyki które spowodują rozjeśnienie tych ochydnych czerwonych kresek?
 
ja nie widze zwiazku miedzy szybkim chuidnieciem a pekaniem tkanki lacznej w skorze tworzace rozsteoy yhm.....

kliwia no niestety może związku nie widać, ale rozstępy tak :p
Subańce pojawiają się i przy gwałtownym tyciu i chudnięciu...
przyjaciółka ostatnio urodziła...do porodu na brzuchu rozstępy 2, po porodzie 10kg w dół, rozsętpów tysiące...
 
dziewczyny nie dołujcie sie.... na pewno predzej czy pozniej wrocimy do formy.... a potem zaczniemy cwiczenia i rozstepy tez zniknął na pewno...
 
reklama
Do góry