reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
mnie też przykro:( ale nie poddam się .. jeszcze nie... Gabiś już duży chłopak od września do przedszkola chodzi do czterolatków i jak taki samodzielny jest że czasami aż mi przykro że już mu mam nie jest potrzebna..:) ale za to jest bardzo uczuciowym pieszczochem więc na brak buziaków od niego nie mogę narzekać:) no i bardzo chce rodzeństwo... no cóż.. działamy.. w poniedziałek ide porobić pierwsze badania ( kupę kasy na to potrzeba.. w pierwszym żucie zapłacę ok 600 zł a to przecież dopiero początek) w środę odbieram wynik hist-pat i muszę odczekać te 3 m-ce.. w tym czasie chce znaleźć przyczynę niepowodzeń...:(


a co u ciebie kochana?? jak twoje dzecie?? zajrzałaś bo myślisz o drugim??
 
A coz to za hist pat skad mialas pobierane? Mam nadzieje ze bedzie wszyatko ok. Moj tez do przedszkola chodzi, radzi sobie swietnie, grzeczny a w domu nadrabia. O rodzenstwie nic nie wspomina ale na jednym pewnie nie skonczymy ;)) a z Gabisiem jak zaszlas bo nie pamietam. Nie bylo prpblemu czy nie obylo sie bez wspomagaczy? A zajrzalam bo stesknilam sie ;)) i sentyment mam. Zaglada tu anecia?
 
hist pat po łyżeczkowaniu:( o Gabisia staraliśmy się rok stymulacja cylku monitoring.. a jak już zaszłam to ciążą była zagrożona ale donosiłam.. a teraz już trzy straty....:,(

a ty zaczynasz starania??? czy czekacie na szczęśliwy traf??
 
Bafinka przykro mi z powodu Twojej straty.Strasznie duzo przeszlas.U mnie sie dzialo wiele.We wrześniu zaszlam w ciaze (1 numerek w miesiącu i parę dni przed owulka okazał się niezłym trafem).Byliśmy w lekkim szoku ze tak szybko się udało.W 8 tyg.usg pokazało maluszka i bijące erduszko a 12 tyg.usg pokazało obu marla ciaze.dzidziuś przestał się rozwijać w 9 tyg.Chodziłam 3 tyg.Z objawami ciazowymi, myśląc ze jest ok.W środę miałam wywołane poronienie a czwartek zabieg oczyszczania resztek.fizycznie czuję się bardzo dobrze a psychicznie to już gorzej.Moja lekarka mówi ze mam starać się za 2 miesiące.Mój M boi się i taki optymisycznie nastawiony nie jest.Mi bardzo brakuje tej ciazy ,mimo że objawy trochę mi dały popalic.Teraz chciałabym żeby te 2,3 miesiące szybko minęły i spróbować na luzie starać się.Wiem już niestety co czujesz.Straszne uczucie.
 
kacha kochana niestety wiem jaki to ból i wiem że paradoksalnie po stracie ma się jeszcze większe parcie na zajście w ciąże.. teraz ci się szybko udało więc bądź dobrej myśli:) może niedługo znów usłyszysz serduszko:):)
 
reklama
Do góry