reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
hej just mało nas tu ostatnio.. ale zapraszam:) tak do września miałam parkę niestety jednego musiałam uśpić:( był stary i chory i została mi sunia:) jest cudowna:) moja córeczka:)

napiszesz coś o sobie??

ja wczoraj byłam u ginekolożki.. luteina nie pomogła i okresu nadal nie mam.. więc dla odtworzenia cyklu mam kuracje hormonalną ale pań po menopauzie!!:szok: a od nowego cyklu zaczynam kolejne starana.. jestem obstawiona lekami i zobaczymy co z tego będzie..


kacha jak się czujesz??
 
Bafinka to mój 4 cykl z monitoringiem, mam 23 lata, męża, haszczka i kocura, pracuje i jednego czego nam brakuje do szczęścia do dziecka ;) poza sprzątaczka ale to może kiedyś :p
 
hahaha dobre z tą sprzątaczką:) mi też by się przydała:)

4 cykl?? to już pewnie zdążyłaś się dobrze zapoznać z cyklem i pewnie niedługo zobaczysz II kreseczki:) czemu masz cały czas monitoring?? robiłaś badania jakieś przed staraniami??

ja w połowie grudnia zacznę kolejne podejście do starań... trochę mnie to przeraża ale jest o co walczyć.. tym bardziej że to nie tylko marzenie moje i męża ale i synka.. ciągle słyszę pyt w stylu kiedy będziesz mieć dzidzie w brzuszku?? te leki to po to żebyś dzidzie miała??... serce boli.. tak bardzo się chce a nic z tego nie wychodzi....:(
 
Bafinka u mnie raz w miarę dobrze a raz dół niesamowity.Właśnie dziś mam mega doła.Strasznie to boli.Nie sądziłam ze aż taki ból i pustka.W poniedz.wracam do pracy bo siedziec w domu i dolewać się to nie ma co.W pracy czas będzie leciał szybko bo teraz bardzo się służy.Dopiero tydz.minął.Boję się ze w robocie ludzie będą mnie wkurzac i nie zapanuje nad swoimi nerwami.A Ty ile odczekasz od zabiegu?Jak tam Twoje badania?Mi od wczoraj nic już nie leci.Ciekawe Jak tam u mnie hormony- czy coś sie stabilizuje.No to nieciekawie masz ze okresu nawet nie możesz dostać.Wszystko to jest takie wkurzajace.
 
Bafinka u mnie raz w miarę dobrze a raz dół niesamowity.Właśnie dziś mam mega doła.Strasznie to boli.Nie sądziłam ze aż taki ból i pustka.W poniedz.wracam do pracy bo siedziec w domu i dolewać się to nie ma co.W pracy czas będzie leciał szybko bo teraz bardzo się służy.Dopiero tydz.minął.Boję się ze w robocie ludzie będą mnie wkurzac i nie zapanuje nad swoimi nerwami.A Ty ile odczekasz od zabiegu?Jak tam Twoje badania?Mi od wczoraj nic już nie leci.Ciekawe Jak tam u mnie hormony- czy coś sie stabilizuje.No to nieciekawie masz ze okresu nawet nie możesz dostać.Wszystko to jest takie wkurzajace.
 
Hej dziewczyny, ja stosowałam antykoncepcję przez 7 lat. Były tabletki plastry i krążki. Przerw nie robiłam, chyba, że nie chcący, bo wybierając się po receptę okazywało się, że ginekolog na urlopie. I to też tylko np. na miesiąc co wcale organizmowi nie służy.
I chciałam wam powiedzieć, że jestem w 9 tygodniu ciąży. Zaszłam w 2 cyklu starań w 3 od odstawiania anty. Tak na prawdę w pierwszym cyklu, w którym wystąpiła owulacja i widziałam śluz płodny. Mam nadzieję, że ciąża zakończy się szczęśliwie i urodzę zdrowe dzieciątko. Mam 23 lata i głęboko wierzyłam, że musi się udać. Musi, musi musi. Jednocześnie nie wywierałam na nas presji. W sypialni byliśmy w sypialni, nie robiliśmy dzidziusia ;).
O ciąży nie miałam pojęcia. To znaczy, nie sądziłam, że się udało. Trzy dni przed miesiączką zrobiłam test z krwi, a wynik zwalił mnie z nóg.
Ewidentnie byłam w ciąży, ale gdzie te objawy przed okresem? Ciągnięcie w dole brzucha, powiększone bolące piersi itp.
Sprawdzałam nawet jak wygląda szyjka! Nie wiem jak to się stało, że na wątku na którym się udzielałam ktoś twierdził, że ma być rozpulchniona i wysoko ;).
Do tej pory nie mam typowych objawów. Mam większe, czasami bolące piersi. Zaparcia i wzdęcia (ale to zdarzało się też często przed ciążą).
I momentami odczuwam wilczy głód.
Wiem, że i wam się uda dziewczyny i będziecie wspaniałymi mamami/ Trzymam za was kciuki.
 
reklama
Do góry