reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakup mieszkania w Bydgoszczy - dzielnica

reklama
Trudno wymienić jedną, jedyną :-) Ja mieszkałam na Szwederowie, Kapuściskach i Starym Fordonie... z tych trzech Stary Fordon mi najbardziej leży, w Nowym Fordonie bym nigdy nie zamieszkała z własnej woli ;-) Znam ludzi którym ogólnie Fordon nie odpowiada, więc co człowiek to opinia, musisz sama wybrać :tak:
 
najlepiej poszukaj w googlach po nazwie miasta + osiedle wtedy wyniki ci się zawężą ja tak szukam np mieszkania bydgoszcz fordon i wyskakuje mi to co chce
smile.png
polecam ci taką metode bo działa :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jeśli temat wciąż aktualny - mam jedno zaprzyjaźnione biuro. Skontaktuj się z nimi. Słyną z tego, że bardzo fachowo doradzają pod kątem potrzeb swoich klientów, warto z nimi na ten temat porozmawiać:
- Dom
 
Do góry