reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

Filipek dostał super krzesełko baby ono na chrzciny, odchyla się do tyłu i synek juz dzielnie siedzi w nim z nami przy wspólnych posiłkach.

Krzesełko do karmienia Baby Ono **OD RĘKI**24H (4702946618) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.


2868-02-T_Z.jpg
polecam, moja przyjaciókka używa takiego samego od 1,5 roku i też jest zadowolona
 

Załączniki

  • 2868-02-T_Z.jpg
    2868-02-T_Z.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 176
reklama
Dzięki aparatka za propozycję, ale to dla odmiany nie podoba mi się estetycznie. Bardzo kusi mnie peg perego z ekoskórą, tylko cena... Zaczynam się nawet wahać, bo w końcu to zakup na jakieś 2 lata, to może warto wyłożyć te 500-700zł...
 
dzięki dziewczyny za odpowiedź w sprawie krzesełek, oglądałam przed chwilą to z ikea najtańsze za 49zł i jest całkiem ładne ale czy dobre? ma któraś z was?
 
Witam. Ja zaczęłam kupowac wyprawkę dośc późno. Napewno warto wstrzymac się z kupnem dużej ilości ciuszków bo nie wiadomo jak duży będzie szkrab. Przy kupnie body pamiętaj żeby były guziki po całej długości i żadne bluzki, body przez głowę. Co do akcesoriów polecam Ci mój sklep lulilaj.pl gdzie produkty są stworzone zmyślą o bezpieczeństwie, wygodzie i stylu oczywiście :) Mamy produkt który nazwałam leniuchowisko. Jest to kącik dla maluszka do zabawy, przewijak, miejsce na drzemkę. Brakowało mi czegoś takiego przy mojej córce. Teraz ma 3 lata i nadal skacze i wymysla nowe zabawy na leniuchowisku. Pozatym mamy Matorbę (mata-torba) i wiele innch produktów. Dla każdej osoby z tego babyboom forum 5 % rabatu. tylko napiszcie maila że piszecie z babyboom form :) miłego dnia lulilaj.pl
 
Mam dla młodego na zimę kombinezon z lidla, te co były ostatnio w promocji i tylko kurczę bez sensu to zrobili, bo mają wycięte otwory na stópki, dla takich maluszków, co jeszcze nie chodzą mogli zostawić całe zabudowane. W każdym razie zastanawiam się, co kupić synkowi na stópki na zimę, żeby mu było ciepło. Macie coś fajnego na oku? Bo na teraz mam takie bamboszki z h&m jak w linku, tylko inny model i te skarpety wełniane, ale wydaje mi się, że jak przyjdzie mróz to mu będzie zimno w nich..
Product Detail | H&M PL
Product Detail | H&M PL
 
reklama
faktycznie ten kombinezon bez stópek bez sensu dla takich maluchow. Też go kupiłam. Narazie używam wełnianych bucików zrobionych na szydelku, ale mam jeszcze takie kozaczki z zary, albo buty z innego kombinezonu po córce.Ale póki jest tak ciepło zakładam inny kombinezon taki z pluszowego polarku, ale niestety jest juz mały. Chyba kupie wiekszy taki bo super się sprawdza np do samochodu, gdzie nie potrzeba takiego grubego kombinezonu.
 
Do góry