reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

W sprawie krzesełęk to my kupiliśmy Chicco Polly, troszkę kosztowało ale ma obniżane oparcie, więc dziecko nie musi jeszcze siedzieć. Sprawdza się nie tylko w karmieniu. Sadzam Jasia w nim jak robię coś w kuchni, na tacy kładę zabawki i mam chwilę wolną.

Też kupiłam ten w Lidlu i brak bucików faktycznie denerwuje. Ciocia zrobiła skarpetki z wełny na drutach ale na zimę może być mało...
 
reklama
ja dostałam kombinezon z coccodrillo spodenki na szelkach takich i kurteczka, ale też ma spodenki bez bucików, będę go ubierać małej jak będzie już bardzo zimno, no i skarpetki normalne i na to jakieś buciki mam takie kozaczki albo ciepłe skarpetki. Teraz mała chodzi w takiej kurteczce zimowej i jak jest zimniej to jeszcze polar pod spód.
Krzesełka jeszcze nie kupiłam :-( chcę używane kupić i tak szukam i szukam
 
my kokbinezon mamy jeszcze po synku cały zabudowany a do tego kołderke do wózka (mała leży na grubym kocu a przykryta jest kołderką, dzięki temu pod kombinezonem ma tylko body i rajstopki, no ale zobaczymy jak to będzie w zimie i w spacerówce bo na razie dokańczmy gondole.

Krzesełko też chceliśmy używane ale dostaliśmy na prezent na chrzciny PROFESJONA KRZESEŁKO APOLLO-SUN TKANINA-PCV 2014 ! (4790815731) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

sąsiadka ma tej firmy i bardzo sobie chwali, podpatrzyłam tez u innych sąsiadów że mają takie, ale dziecko chyba jest większe bo krzesełko jest obniżone do do max i używane poprostu jako krzesełko do stolika z zabawkami. Do tego ma 4 kółka i łatwo malucha w nim przewozić z pokoju do pokoju :-D Nasze stoi w piwnicy i czeka aż Amela będzie chciała jeść coś więcej niż tylko mleko mamy. A jak na razie to nie spieszno jej,
 
Ostatnia edycja:
Fragolina my uzywamy. Mamy z owczej welny w srodku. Jest bardzo cieply. Kupilismy dla corki, teraz juz w wozku nie jezdzi wiec bedzie dla Krzysia. Widzialam ze sa jeszcze polarowe, ale ten z welny zdecydowanie cieplejszy.
 
Ja krzesełko kupiłam w końcu Peg Perego Prima Pappa Zero3 - jest znacznie tańsze niż PP Siesta, a niewiele się różni i też ma ekoskórę. Póki jesteśmy zadowoleni. Jeszcze trochę potestujemy i napiszę recenzję.

A tymczasem mam zgryz z kupnem spacerówki. Czy któraś z Was ma i może się podzielić opinią o którymś z tych wózków: Joie Litetrax 4, Baby Jogger City LITE, ewentualnie Peg Perego Booklet? Zależy mi na niskiej wadze, ale też dobrej amortyzacji.
 
reklama
Sezon przedświąteczny w pełni
Ozdoby recznie robione - oryginalne cudeńka ...
MamaSprzeda.pl - Świąteczny Bazarek / Ozdoby świąteczne


Zabawki Dumel i Fisher Price taniej niż na allegro !!!
MamaSprzeda.pl


i Wielka świąteczna akcja z DUŻYM SERDUSZKIEM z której dochód zostanie przeznaczony na dofinansowanie ośrodka dla dzieci niepełnosprawnych
MamaSprzeda.pl - Świąteczny Bazarek / Moje Pierwsze Święta
10451851_913198728697759_1944828996716586396_n.jpg
 
Do góry