reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych Maluszków

reklama
Ja mam stary telefon i w nim to w ogole nie mam forum :/ w domu czasem mam net w tel meza ale tez kiepski. Teraz jestem u rodzicow i mam tablet z aplikacja bb ale widze tu tylko watki w ktorych cos pisalam :0 Kompletnie nie umiem sie tu poruszac, nie wspomne o tym ze dziala jak zolw :p
 
Jest szał!!! :-D W końcu dowiedziałam się kto ukrywa się u mnie w brzusiu! Będzie synek- jestem mega szczęśliwa bo mam już w domku córcię i będzie parka:-) Teraz zaczynam szaleństwo ubrankowe!
 
Zabieram się za kupno laktatora. Mysle o recznym ale nie wykluczam elektrycznego. Jakie sa wasze opini8e? Czy ktoras zdecydowala sie lub uzuwala w poprzedniej cizy recznego i moglaby polecic konkretny?
 
Nanncy moim zdaniem zakup laktatora to super sprawa. Nam w szkole rodzenia mowili, ze jesli nie planujesz karmic butelka to reczny. Laktator ulatwia "produkcje" mleka na poczatku jeszcze w szpitalu ;). Podobno sa w szpitalach laktatory, ale nam mowili, zeby lepiej zabrac swoj, bo jednak jest to sprzet intymny. A pozniej jak bedziesz musiala gdzies wyjsc to zawsze sie przyda.
Ja zakupilam elektryczny z Tommee Tippee. Slyszalam, ze najlepsze sa Medeli, ale sa strasznie drogie. Planuje karmic piersia ;).
 
NANCY ja miałam ręczny Aventu ;-) tak na wszelki wypadek kupiłam i używałam 6 miesięcy co kilka godzin ... sprawdził się ;-) jako już doświadczona, teraz postawiłam na elektryczny Medeli ;-)
laktator można wypożyczyć w każdej poradni laktacyjnej ;-)
 
ja jak Asku - uzywalam recznego Aventu ale meczace to bylo

teraz kupilam elektryczny medeli - udalo mi sie kupic z drugiej reki ale nowy wiec w super cenie :)
 
reklama
Ja kupiłam zestaw startowy z tomme tipee z laktatorem. Chciałabym karmić piersią, nie miałam problemów z pokarmem wcześniej.. więc elektryczny jest chyba zbędny. Jeśli będę musiała odciągać, to wtedy pomyśle nad zmianą - nie wyobrażam sobie masowego dojenia ręcznym :happy2::-D

Ogłaszam wszem i wobec że WSZYSTKO JUŻ MAM.

Począwszy od kosmetyków, pieluch, wanienki, butelek.. na herbatce z kopru kończąc :-D
Łóżeczko musiałam zmienić, okazało się że te które zamówiliśmy ma wymiar 140x70! i nigdzie nie weszło u nas :-) Teraz mam nieco inne, pochwalę się jak już będzie czekać z kołderką i całym wyposażeniem.


Czy planujecie zakup baldachimu do łóżeczka? Ja po pierwszym dziecku stwierdziłam, że to zbędne.. tylko kurz się gromadzi. Ale widząc te aranżacje.. sama nie wiem. Kupujecie?
 
Do góry