reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych Maluszków

Straciatella strasznie mi sie podobaja aranzacje z baldachimem, ale my zrezygnowalismy z takiego zakupu ze wzgledu na kurz jaki sie osadza. Nie mam zamiaru trzymac dziecka w sterylnych warunkach, ale jakos tak nie jestem do konca przekonana. Choc nie powiem fajnie byloby miec piekny duzy pokoj z lozeczkiem na srodku i wystrojem rodem gwiazdy z hollywood :D. Ale sie rozmarzylam...gdybyscie zobaczyly moje wyobrazenia sprzed kilku lat a rzeczywistosc jaka mnie dopadla :D
 
reklama
Dziewczyny a co z takimi odciagaczami pokarmu? Wiem ze mozna w aptece takie kupic za ok 20 zl Uzywalyscie? Bo tez sie rozgladam teraz za "sprzetem"
 
Sensique nam wlasnie mowili w szkole rodzenia, ze jak chcesz miec awaryjnie, aby pobudzic piersi do laktacji to zeby kupic wlasnie taki za 20zl. Mowili tez, ze one sie przydaja jak musisz w pozniejszym okresie ciazy wyjsc tylko na chwilke np. na dwie godzinki.


Kupujecie lub macie juz zakupione poduszki/rogale do karmienia? Ja kupilam do spania tego duzego rogala, ale caly srodek sie zbil i nie nadaje sie juz do nieczego. Jedynie co to moj pies zrobil sobie z tego kojec. Zastanawiam sie czy kupic mala poduszke do karmienia, ale troche zal mi pieniedzy i nie jestem pewna czy sie przyda.
 
Ostatnia edycja:
BALDACHIMOM mowie zdecydowane NIE :)

ja mam poduszke do spania teraz, tez mi sie srodek troche "rozjechal" ale nie kupuje malego rogala, przy Jasku nie mialam to i teraz bez takiej dam rade :)
 
Mam mały rogal, ale rzadko używalam, choć jest bardzo wygodnie. Baldachim też mam i mi się podoba. Z tym osadzającym kurzem to trochę przesada. A przydaje się jak jest za jasno, albo żeby zasłonić trochę maluszka.
Laktator mam ręczny aventu i do okazjonalnego odciągania sprawdził się super.
 
Dziewczyny, chciałam ostatnio kupić smoczek dla maleństwa, ale kompletnie zgłupiałam widząc te wszystkie firmy i kształty. Jakie wy wybrałyście?? Z jakiej firmy?? :tak:
 
Mamy już dwójkę dzieci i myślimy z mężem nad trzecim – jak widać spodobało nam się. :-) W kwestii pielęgnacji dzieckaprzekonaliśmy się do produktów firmy OKT kids. Do tej porysprawdzały się bez zarzutu, wytrzymały wszelkie boje o zmianępieluchy i inne takie. :cool2: Dlatego też jeśli zastanawiacie się nadproduktami tego rodzaju, to według mnie warto rozważyć ich zakup.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry