reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków

reklama
Dziewczyny chciałabym kupić chustę dla mojego brzdąca. Macie doświadczenie z chustami? Każde dziecko to polubi czy niekoniecznie? Jaką kupić? I gdzie się uczyć wiązać?
 
Cześć dziewczyny, może któraś się skusi. Mam do sprzedania sliczny welurowy pajacyk firmy 5-10-15 w rozmiarze 62. Nówka, bo moja córcia po prostu po wakacjach z niego wyrosła, a kupiłam go w wakacje.
Więcej szczególów: NOWY pajacyk welurowy r. 62 5-10-15 KRAKÓW 5.10.15 (1943991030) - Aukcje internetowe Allegro
pajac1_m.jpg
 
Ostatnia edycja:
Halo, Witam sierpniowe mamy ;)
Ja mam już rocznego malucha i powoli sprzedaję jego ciuszki bo jest tego ogromna ilość.
Polecam moje aukcje na allegro. Cały czas wystawiam coś nowego.
Wszystkie ciuszki, zabawki, sprzęty pochodzą z USA bądź Hiszpanii większość z metkami, nie ubierana ani razu inne 2/3 razy...

Pozdrawiam :)
Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
Dziewczyny co kupujecie swoim pociechom na gwiazdkę ? bo my z mężem długo się zastanawialiśmy i chcieliśmy coś takiego edukacyjnego i po długich rozmyślaniach zakupiliśmy coś takiego naprawdę fajne wspomaga raczkowanie malucha można oglądnąć nawet filmik na
youtube
Migoczaca-Hula-Kula-zabawka-interaktywna_VTECH,images_product,0,VT-60103.jpg
i jeszcze kupiliśmy ale to już prezent będzie od szwagierki bo dała pieniążki aby coś młodemu kupić wedle naszego uznania taką fajowską kierownicę ,którą można przyczepić np. do fotelika samochodowego,spacerówki bujaczka itp.
32642c89dc7f49d5gen[1].jpg
 
reklama
My mamy taką kulę po Natce. Jest nowa bo Natka nie była nią kompletnie zainteresowana a wręcz się jej bała jak ta się tak toczyła i grała. Moze bliźniakom się spodoba kiedyś:). Swoją drogą często tak jest,że nam się podoba jakaś zabawka a dziecko???...no coz moze róznie zareagować. U nas kilka razy się zdarzyło własnie ,ze młoda się bała jakiejs zabawki zwłaszcza tych grająco-brzecząco-gadająco-świecących.....Mi to dało do myślenia!

Ale kula sama w sobie fajna:). Aaa no i ta kierownica tez ciekawa:).
 
Do góry