reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków

natt-właśnie jak przyszła pocztą kula to odrazu przetestowałam na młodym i on się jej nie boi na całe szczęście wogóle takich właśnie grających itp. zabawek się nie boi za to wpatruje sie w nie jak zaczarowany a kierownica jest świetna wydaje dźwięki jak prawdziwy samochód świetna zabawka na dłóższe podróże i do wózka również ale dopiero do spacerówki jak maluchy już dobrze siedzą:-)
To prawda ,że często coś się dorosłym podoba a dziecku już nie bardzo :tak:dzieci bardzo często lubią proste zabawki a nie jakieś wydziwiane ,pamiętam jak córcia była mała to uwielbiała walić drewnianą łyżką w garnki :-D obgryzać piloty wszelkiego rodzaju i telefony komórkowe :-D
 
reklama
Radek od babć i cioć dostanie tyle gadżetów, ze stwierdziłam iż od nas dostanie osprzęt do rozpoczynania jedzenia :-). Mam tyle tych zabawek w domu, że szok.....a i tak ostatnio najbardziej lubi starą 6 letnią grzechotkę po Franku i mały, okrągłą bąbeczkę-dzwoneczek, co Franek miał w paczce Mikołajowej z przedszkola......a cała masa innych, nowych zabawek leży póki co bezczynnie :)
 
Mój Arturo na Swięta dostanie żyrafkę, tylko jak ja to zrobię, żeby mu jej wcześniej nie dać, bo zamówiłam wcześniej żeby nie denerwowac się, że nie dojdzie tuż przed świętami...i będzie pewnie w poniedziałek...:confused:
 
Lana my kupilismy z moim bratem <chrzestnym> misia edukcyjnego z fiher price misiaczek przytulaczek
FISHER PRICE MISIACZEK PRZYTULACZEK P5859 PL HIT (1969811619) - Aukcje internetowe Allegro
dziadki kregle miekkie z biedronki tez edu z glowami zwierzatek i chrzestna kupuje kolejna edu zabawke LITTLE TIKES Muzyczny OGRÓDEK Zabaw 5w1 STOLIK +?? (1944431214) - Aukcje internetowe Allegro
od moich rodzicow dostal kase zbieramy na elektrczna ramke ;-) nie uwazam bezsensownych zabawek tysiaca grzechotek bez sesnu wole wiec cos przydatnego i co miejsca nie bedzie duzo zabierac...
 
Tonya-ja już pokazałam młodemu prezenty na gwiazdkę bo musiałam się przekonać ,że nie będzie się ich bał chodziło o dźwięki nigdy faktycznie nie wykazywał strachu wobec grających zabawek ale musiałam mieć pewność ,że go te zabawki zainteresują i nie wystraszą teraz oczywiście już leżą schowane w szafie :-)
saga super Wiktorek dostanie prezenty :tak:ten edukacyjny miś jest świetny mó Krystiano dostał od siostry mojego męża w spadku pieska uczniaczka z fischer price w idealnym stanie i bardzo go lubi nad tym stolikiem też się zastanawiałam ale nie mam już miejsca gdzie to upchnąć :-)
Nasze dzieciaczki napewno będą zadowolone z prezentów:-)
chociaż im to chyba najbardziej zależy na tym etapie życia na mlesiu i przytulaskach:-D
 
Sagaa fajny ten stoliczek, może też się skuszę...ale chyba poczekam co mały dostanie na Święta od innych i dokupię coś po Siwętach żeby nie dublować, tym bardziej, że na chrzciny dsotał dużo kaski. Na razie lokatę mu założyliśmy ;-)

Lana chyba pójdę za Twoją radą i też mu żyrafkę pokażę, na razie czeka na odbiór na poczcie :-)
 
Witam mam do sprzedania ubranka po synku- wszystkie markowe i w super stanie, bo sprzedaję tylko te ubranka, których nie zdążył ponosić (przegapione) czy też miał na sobie kilka razy. Do tych przez niego noszonych mam sentyment i jakoś jeszcze nie mogę się z nimi rozstać;)


Opis zdjęć 2 pary spodni:

granatowe bojówki Bambini- 62 cm 7zł

Jeansy next- 3-6 m-cy 7zł


Body w gwiazdki f&f 3-6 m-cy (r.68) Synek miał je na sobie 1 raz 6zł

Body na ramkach 5.10.15- r. 74 (moim zdaniem mniejsze- 68) 4zł


Bluzeczka Marks&spencer, r. 62 ( moim zdaniem raczej 68) 5zł


Cudna koszula, r. 68- synek miał ją na sobie dokładnie 1 raz – w tą niedzielę i okazało się, że jest za mała… 10 zł


Ciepły pajacyk – r. 74 ( w rzeczywistości jest to małe 74- dlatego przez nas przegapiony) 9 zł


Świetna czapa, synek miał na sobie w wieku 5 m-cy , tylko 1 raz ( chrzest). Mogę sprzedać też kombinezon- baranka ze zdjęcia- synek miał go na sobie 4 razy ( kupiony specjalnie na chrzest). Rozmiar 70 (nietypowy, bo ubranko zagraniczne)- cena do uzgodnienia

bluza TU 3-6 m-cy 15 zł

Tania wysyłka. Możliwy odbiór osobisty w Bydgoszczy! Zapraszam
biggrin.gif
 
reklama
Witam sierpniowe mamy :)
Jestem mamą Julki ur. w czerwcu 2010
Zapraszam do zakupu ciuszków, bucików i zabawek po mojej córeczce:
https://www.babyboom.pl/forum/sprze...rozmiar-68-86-nowe-i-uzywane-zapraszam-58754/

Mam całą dużą torbę ciuszków i zabawek którymi moja córa się już nie bawi (są one w stanie bardzo dobrym) jeżeli ktoś będzie zainteresowany proszę o informację jakie ciuszki są potrzebne i w jakim rozmiarze na priw to podeślę zdjęcia.
 
Do góry