reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Jutro trzymamy kciuki za bardzo ważne wizyty. Punkcja lub naturals kwiatuszekq, kolejna pozytywna beta kaiiiny, ważne info dla anika11 (precz z krwiakiem!!), wizyta Madziuli u gina.

LUTY


13 - Kwiatuszekq20 - punkcja
13 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
13 - kaiiina - II pozytywna beta!!
13 - anika11 - wizyta lekarska


15 - KATE23 - histeroskopia
15 - 24magda09 - udany criotransfer !!
17 - bernadetta - usg pęcherzykowe 
18/19 - KasiaMakaronik - wyprawa do szpitala w Olsztyni
18 - niebajka - wizyta u gina prowadzącego ciążę
23 - Hess - usg prenatalne w lux med
26 - Hess - usg prenatalne + Pappa (prywatnie)
28 - niebajka - rodzi wg. USG

MARZEC

02/04 - niebajka - rodzi wg. kliniki
07 - niebajka - rodzi wg. OM
11 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anika11 tak 7,5 tyle że do tej pory przez 14 dni brałam tylko 2,5 tak mi babka w aptece na opakowaniu napisała a miało być 7,5 :-( niby się cieszę ale tak naprawdę to do końca nie wiem czy jest ok
 
Hej, ja już w domku po wizycie ;) ...Niunia rośnie - waga 560 gram, szyjka długa i dobrze trzyma, główka u góry tym razem :) ...na kolejną wizytę (za miesiąc) mam mieć glutka zrobionego, morfologie, mocz i toxo w klasie IgM ;) ...ruchy czuje i niech tak dalej dobrze leci ;)
Za Was pozostałe mocne kciuki :)
 
Madziula_87 - super, że czujesz ruchy i w ogóle, że Niunia ładnie rośnie i rozwija się :) To na kiedy wpisać kolejną wizytę? :)

kwiatuszeqk20 - jak u Ciebie? Jestem bardzo ciekawa :)

anika11 - jakie wieści od lekarza?

kaiiina - kiedy wynik bety???
 
Kochaneee HCG 237,80 mIU/ml :))) czyli faktycznie jestem w ciąży:) przyrost prawidłowy??? Prawda??
Na 24.02 wizyta:)) ale się cieszę:))wiecie ze robiłam dziś sikanca i leciuuutka druga krecha wyszła... Wystraszylam się trochę..
Kwiatuszek czekamy na wieści:))
Anika juz po wizycie???
Madziula teraz twoja mala będzie jak na drożdżach rosła:))
 
reklama
Jestem. Pobrali mi 7komórek
Beta dziś 188,8ale lekarz mówi ze nie miarodajna przez ovitrel .
Progesteron urósł z 18na 32prawie.
Mam brać lutinus itd i betę zbadać za 10dni ale przecież nie wytrzymam tak długo. W poniedziałek będzie telefon ile mamy zarodków i będziemy je mrozic. Mam nadzieje ze będą jakieś bobaski . Sama nie wiem co myśleć . Trochę rozmawiałam z pielęgniarka taka złota kobieta sama tylko weszłam pytała jak beta
 
Do góry