reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Cześć dziewczyny ;-)
Kciuki za histeroskopie i criotransfer powodzenia dziewczyny.
Kaiiina u mnie dowiedzieli się wszyscy dopiero jak zobaczyłam serduszko a teraz na bieżąco tyle że nie wszyscy tylko najbliżsi.
Nie wiem co o tym wszystkim myśleć dziś znów gorzej się czuję boli mnie brzuch dołem a luteina znów pozbawiona na różowo :-( zwariuje chyba do środy a może jednak pojechać i zrobić jutro kolejną betę ?
 
dzięki dziewczynki:)) powiemy im jednak jak lekarz potwierdzi:))

Kciuki jutro za kate udana histero i 24magda za udany i owocny crio:**

Bernadet różowe plamienie jest normalne mi położne mówiły ze może tak być bo zarodek mocniej się zagnieżdża:)( chociaż ja nic nie mialam ani plamien ani nic tylko skurcze takie jak na @) spokojnie:) będzie dobrze!!!
Mnie podbrzusze też boli ale jak się położę to jest ok:)) odpoczywaj więcej to wszystko się uspokoi:) jak ma cię beta uspokic to jedz:)) ja sama się zastanawiam czy jutro też nie zrobić:p

kurde a ja mam dylemat bo we wtorek mam przyjąć ostatnia dawkę estrofemu i encortonu... Nie wiem co robić:/ czy brać na własną rękę bo jeszcze mam czy odstawić tak jak pielęgniarka z kliniki mówiła... Echhh nie chciałabym zaszkodzić naszemu maleństwu nie wiem co teraz....
Dziewczyny mogę ciągle brać tran witaminę B6 i witaminę C???
 
Ostatnia edycja:
Kaiiina co do estrofemu i witamin to nie pomogę ale ostatnim razem encoton brałam aż do 7 tyg ciąży teraz też jeszcze biorę a jestem przecież 8 dni po wszystkim szybciej jak ty. A do którego lekarza chodzisz ? Poza tym myślę że to lekarz powinien zlecić odstawienie leków a nie pielęgniarki.
 
No właśnie ja chodze do Ma***ia wizyty jeszcze nie miałam ... Wszyscy biorą a mi kazała odstawić..
No ale z drugiej strony na pewno skonsultowala sie z lekarzem.. Bo dostałam receptę na lutke... ja nawet nie plamilam ani nic...
 
Ostatnia edycja:
Jutro trzymamy kciuki za KATE23 i 24magda09 :)

LUTY

15 - KATE23 - histeroskopia
15 - 24magda09 - udany criotransfer !!

17 - bernadetta - usg pęcherzykowe 
18/19 - KasiaMakaronik - wyprawa do szpitala w Olsztyni
18 - niebajka - wizyta u gina prowadzącego ciążę
23 - Hess - usg prenatalne w lux med
24 - kaiiina - wizyta w klinice 
26 - Hess - usg prenatalne + Pappa (prywatnie)
28 - niebajka - rodzi wg. USG

MARZEC

02/04 - niebajka - rodzi wg. kliniki
07 - niebajka - rodzi wg. OM
11 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
12 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
 
Skoro dali ci receptę na luteine to pewnie skonsultowali z lekarzem bo nie sądzę by same o tym zdecydowały a to że nie miałaś plamien to chyba dobrze lepiej nie mieć powodów do zmartwień :-)
A tak byś co chwile się zastanawiała czy wszystko ok tak jak ja :-(
 
Kaiina, z encortonu powinno się schodzić stopniowo, z tygodnia na tydZień zmienjszac dawkę. Co do eatrofemu - są różne szkoły. Niektóre kliniki każą odstawić po pozytywnej becie, inne po wizycie. I nawet lekarze roznie robia pracujac w tych samych miejscach. Ja dopiero teraz zaczynam odstawiac. W poprzedniej ciąży klinika kazała mi odstawić od razu, wg tutejszego lekarza mogło to mieć wpływ na utrzymanie ciąży. Postanowiłam, że przy kolejnej próbie posłucham tych "miejscowych". Odstawiam teraz, a jestem w połowie 7 tygodnia.
Nie mówię, że to miało wpływ, bo inna dziewczyna, u której postapiono tak samo, cieszy się już długa ciąża.
Najlepiej zadzwoń do kliniki i upewnij do raz jeszcze!
 
reklama
Magda, dzisiaj Wasz dzień, a później nudna i zdrowa ciąża! To Twój plan na kilka następnych miesięcy :))

Kate, kciuki za szybką i bezproblemowa histero :)
 
Do góry