reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Witam,
Magda spokoju w oczekiwaniu na bete;-) ;)
Kaiiina i Bernadetta wierzę, że plamienia nie oznaczają niczego złego i wszystko będzie dobrze;-) ;) odpoczywajcie:-) :)
Ja już po histero, przeżyłam i nie było tak źle. Wkurzyłam się tylko bo z wypisu dowiedziałam się, że ogólnie wszystko dobrze, ale wyłyżeczkowano ścianę macicy i materiał oddano do badania:errr: myślałam, że histero to tylko obejrzenie wszystko od środka i jak jest dobrze to obywa się bez grzebania, a tu takie coś:baffled: no chyba że tak ma być a ja ciemna masa jestem i tego nie wiedziałam:unsure: martwie się bo pewnie cykl się rozreguluje, ivf się odwleczę i wielkie G z tego wszystkiego będzie:hmm: jeszcze 2 tyg trzeba czekać na wynik pobranego materiału:baffled: a tam :oo: a na dodatek M do mnie "po co Ci to było?":angry: no zabić to mało, człowiek daje sie pokroić, żeby miec drugie dziecko a ten współczujący tak mnie wspiera:growl: na dodatek w szpitalu dali mi L4 na 2 dni:crazy: a najpierw mówili o calym tyg jutro idę na rejon niech mi wystawi więcej bo ja muszę odpocząć po tych atrakcjach:baffled: miłego wieczoru:biggrin2:
 
Kochane jesteście tylko spokuj może mnie uratować co nie zmienia faktu ze jutro kolejna betę zrobię i progesteron:))
Kate w każdym jednym zabiegu pobierają próbkę do badania histopatologiczne czy wszystko jest w porządku:)) to teraz odpoczywaj bo tu na tym forum wszystkie pokoleji zaplusuja:))
 
KATE23 - no to miałaś zaskoczenie, dziwne, że Ci nikt nie powiedział o tych próbkach. Generalnie to standard, że pobierają próbki do badań histopat. Jak ja miałam laparoskopie jajników, to też mi pobrali wycinki. I też chyba że 2 tyg czekałam.
Tak czy siak, dobrze, że nic nie znaleźli i że wszystko jest ok.
 
kwiatuszeqk20 - 1 zarodek z 7 komórek, czy reszta też się jeszcze rozwija?


Jutro trzymamy kciuki za wielką betę kaiiiny :)

LUTY


16 - kaiiina - powtórka bety dla świętego spokoju :)

17 - bernadetta - usg pęcherzykowe 
18/19 - KasiaMakaronik - wyprawa do szpitala w Olsztyni
18 - niebajka - wizyta u gina prowadzącego ciążę
23 - Hess - usg prenatalne w lux med
24 - kaiiina - wizyta w klinice 
26 - Hess - usg prenatalne + Pappa (prywatnie)
28 - niebajka - rodzi wg. USG

MARZEC

02/04 - niebajka - rodzi wg. kliniki
07 - niebajka - rodzi wg. OM
10 - anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
11 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
12 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
 
Ostatnia edycja:
A ja się dziś kiepsko czuję. W nocy wstawałam na siusiu ze 4 razy, za każdym razem nie mogłam długo usnąć (a wstawałam już tylko raz). Czułam, że mnie głowa zaczyna boleć. Rano oczywiście głowa bolała już nadobre. Jedząc śniadanie zakrztusiłam się kanapką i niby kasłałam niewiele, a w końcu zwymiotowałam na 4 raty. To pogorszyło ból głowy. Potem byłam u endokrynologa i małe zakupy. Cały dzień ćmi mnie głowa i gniecie w górze brzucha i chyba jednak znowu mam zaparcia.....jupi! No, ale da się przeżyć ;)

anika11- wpisuję, co to za wizyta dokładnie?
 
reklama
Do góry