reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Dziękuję dziewczyny tak mam jeszcze dwa mrozaczki ale z doświadczenia i poprzednich prób wiem że moje mrozaczki nie mogą przetrwać rozmrażania dlatego tak się cieszyłam że udało się od razu, trudno poczekam na @ i umówię się na wizytę odnośnie crio zobaczymy może tym razem będzie inaczej.
Nie umiem znaleźć sobie miejsca inaczej by było gdyby beta od razu wskazała brak ciąży a tak do końca miałam nadzieję że jeszcze się uda a tu takie wielkie rozczarowanie :'(
 
Jutro trzymamy kciuki za wyprawę (?) KasiMakaronik i wizytę niebajki :)

LUTY


18/19 - KasiaMakaronik - wyprawa do szpitala w Olsztynie
18 - niebajka - wizyta u gina prowadzącego ciążę


23 - Hess - usg prenatalne w lux med
24 - kaiiina - wizyta w klinice 
26 - Hess - usg prenatalne + Pappa (prywatnie)
28 - niebajka - rodzi wg. USG
28 - anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę

MARZEC

02/04 - niebajka - rodzi wg. kliniki
07 - niebajka - rodzi wg. OM
10 - anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
11 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
12 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
 
Cześć dziewczyny kciuki za dzisiejsze wizyty &&&&&&&
Jakoś do mnie nie dochodzi że już nie jestem w ciąży dziś dla pewności a właściwie dla siebie samej jeszcze raz sprawdziłam wczorajszy wynik jakoś nie potrafię sobie znaleźć miejsca w nocy prawie nic nie spałam jeszcze te oczy mojego patrzace tak jakby z wyrzutem a fakt że szwagierka ( siostra męża) oznajmiła nam że zrobiła test i wyszedł jej pozytywnie ( naturalna ciąża) i że będziemy pewnie obie chodzić z brzuszkiem wcale nie poprawił sprawy :-(
Dziewczyny jak myślicie po jakim czasie powinnam spodziewać się okresu od odstawienia leków ?
 
Cześć dziewczyny kciuki za dzisiejsze wizyty &&&&&&&
Jakoś do mnie nie dochodzi że już nie jestem w ciąży dziś dla pewności a właściwie dla siebie samej jeszcze raz sprawdziłam wczorajszy wynik jakoś nie potrafię sobie znaleźć miejsca w nocy prawie nic nie spałam jeszcze te oczy mojego patrzace tak jakby z wyrzutem a fakt że szwagierka ( siostra męża) oznajmiła nam że zrobiła test i wyszedł jej pozytywnie ( naturalna ciąża) i że będziemy pewnie obie chodzić z brzuszkiem wcale nie poprawił sprawy :-(
Dziewczyny jak myślicie po jakim czasie powinnam spodziewać się okresu od odstawienia leków ?
Kochana tak to w życiu bywa, my walczymy z całych sił o dzidzie,a niektórym to przychodzi o tak po prostu. Ja po odstawieniu leków od razy dostałam @, za drugim razem 2 dni mi się spóźniła w twoim przypadku nie wiem jak będzie bo jednak byłaś w ciąży i @ tak jakby już miał być więc myślę że w następnym cyklu dostaniesz.
 
Kochane co za świat!!! Weszłam teraz poczytać jedno z forum kobitka ma wielki problem. Jest w 10 tyg.ciąży ojciec dziecka ja zostawił a ona nie poradzi sobie z wychowaniem dziecka. Poza tym nie czuje nic do tego dziecka, żadnych uczuć kompletnie nic i zastanawia się czy po urodzeniu nie oddać go... Boże gdzie ty jesteś... dlaczego to życie jest takie niesprawiedliwe.
 
Bernadetta, u mnie szybko przyszła @, kwestia 4-5 dni. Ściskam Cię!

Magda, ja nie mam słów, na takie historie...
 
reklama
Do góry