reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

** Zamknięty **

Sylwia czyli w twoim mniemaniu wszystkie ktore jestesmy na L4 to naciagamy panstwo na zasilek tak? Sorry ale dla mnie zdrowie i zycie mojego dziecka jest najwazniejsze i zadna praca nie bylaby warta narazania mego synka na jakiekolwiek komplikacje a skoro jestes taka zapracowana to znaczy ze nie masz czasu na czytanie forum a tematy zakupow dla maluszka itd jest w kazdym innym watku nie tylko marcowym....

Proszę o czytanie ze zrozumieniem, napisałam że czuję się zdolna do pracy i pójście na L4 w moim przypadku byłoby naciąganiem. I jeżeli istnieje zagrożenie ciąży to jak najbardziej L4 się należy, ale jak ktoś nie ma wskazań i ciąża rozwija się prawidłowo, a praca nie stanowi zagrożenia dla rozwoju ciąży - to nie uważam aby ciąża była chorobą samą w sobie. I wiele osób wykorzystuje L4 i nadal pracuje a to już naciągactwo największe.


Dobra, nie mam ochoty rozmawiać z grupą kobiet, które zaraz będą mi chciały wydziobać wątrobę i najsprawiedliwsze byłoby wykasowanie z tematów jakie sobie przywłaszczyłyście wypowiedzi osób nie wtajemniczonych. Np. MajaSauer , która razem ze mną pisała na wątku o urlopie.

secreto jeżeli ktoś pisze na forum, to albo tworzy od razu temat zamknięty, albo nie pisze takich rzeczy.... Nie sądzę, aby ktoś Cię szukał bo napisałaś sobie Kraków i masz nick secreto.... Ehhh, to u nas dziewczyny też muszą się strzec bo jeszcze proboszcz z ich miasta namierzy je i będzie twierdził, że dzieci mają bruzdy i nie można ich ochrzcić.

Dobra - beznadziejna dyskusja nieprowadząca do niczego.
 
reklama
Hahahahaha, naciągam państwo, bo jestem na L4 ahahahaahahaha :-D PADŁAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Widzisz tym się różnimy że jedna z nas zdawała egzamin z orzecznictwa lekarskiego. I nie pisałam tutaj o Twoim pobycie na L4 ale o swoim (kłania się czytanie ze zrozumieniem).
 
przywłaszczyłyśmy :D

dobra zakończmy bezsensowną dyskusję.. bo to powinna być dla Ciebie stara czasu :) mimo, że mi się nudzi bo naciągam państwo na starty :p w sumie od początku to nie zamierzam się bawić w przedszkole pomimo, że coraz bardziej podoba mi się ta dyskusja :p :D
 
Ostatnia edycja:
Sylwia daruj sobie, ja nie będę się licytować, bo Ty zdałaś egzamin z orzecznictwa lekarskiego i na pewno jesteś bardziej obyta i mądrzejsza niż ja :tak::tak::tak:
Będę "wyssywać" z tego państwa tyle ile się da i wcale nie miałabym żadnych oporów, każdy orze jak może...i taka jest prawda.
bo jestem na l4!!!!!!!!!! okradam Polskę :-(
 
reklama
Dziewczyny gubie sie jak chce wejsc na tablecie na zamknity do ktorego mam dostep to jak go znaleźć proszę o instrukcję krok po kroku gapa jestem.
 
Do góry