reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zapalenie ścięgna achillesa

mmaba

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Sierpień 2007
Postów
36
hej! czy ktoś już miał zapalenie ściegna achillesa, lecze sie na to od 4 tygodni od około tygodnia mam noge w gipsie, ciekawi mnie jedna rzecz czy po sciągnięciu gipsu po 3 tyg mozna pujśc od razu do pracy czy potrzebna jest rechabilitacja. może ktoś wie co robić potem aby uniknąć tego schorzenia nie ukrywam że w pracy są niezadowolenie z powodu tak długiej mojej nieobecności, tymbardziej że lekarz na początku leczenia podejrzewał zapalenie tkanek miękkich a po 3 tyg braku poprawy wysłał mnie do chirurga no i gips.
 
reklama
Do góry