reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaparcia- POMOCY!!!!!

Dołączył(a)
5 Marzec 2014
Postów
8
Miasto
Wagrowiec
Witam mam 6tygodniowego synka który od 2tygodni meczy się z kupka prezy się placze . myslalam ze to może mleko NAN i zmieniłam na Bebilon i jest to samo. podaje herbatke koperkowa wode do popicia , masuje brzuszek itd. i nic nie pomoga. dzwoniłam do poloznej kazala kupic czopiki i robi po nich ale za chwile na nowo się meczy. co ja mam robic polozna stwierdzila ze z tym do lekarza nie musze isc bo tak samo poradzi. pomóżcie proszę o rady mam które tez walczyly z zaparciami... PROSZE O POMOC!!!!!
 
reklama
Może mały nie toleruje białka mleka krowiego i musi dostać mieszankę mlekozastępczą typu Bebilon Pepti lub Nutramigen, bo to jeden z objawów a jak nie chcesz to kup w aptece Pepti i sprawdź. Polecam jednak wizytę u pediatry z takim problemem.
 
ja mojemu synkowi przez pewien czas dawałam bebilon comfort własnie na problemy z zaparciami i kolkami(pediatra takie mleko zaleciła nie ze sama zmieniłam),może sprobuj tego mleka ale warto było by isć do pediatry :)
 
a wiec byliśmy u pediatry i zapisal syropek DEBRIDAT trzy razy dziennie po 0.5ml i dalam synowi go o 10 i już kupka jest:) wiec jestem przeszczesliwa bo synus tez jest zadowlony:)
 
U nas zaparcia pojawiły się właśnie po Bebilonie a dziecko ma 11 miesięcy... Zauważyłam zmianę od razu po przejściu z Pepti na zwykły Bebilon, więc obstawiałabym właśnie to mleko. Ale dobrze, że wybraliście się do lekarza i jest już lepiej.
 
reklama
Mój mały miał zaparcia od bebilonu Pepti właśnie... A gdy zmieniliśmy na NutAmigen bo miało być lepiej to dziecko mi stękało 4 dni bo kupy nie mogło zrobić a jeść też tego nie chciało, bo to jest aż tak paskudne..
Na czopki trzeba uważać bo się przyzwyczai i rozleniwią się jelita..
 
Do góry