reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZDJĘCIA BRZUSZKA

Niczka, ale śliczny brzuszek :tak::-D, jak tak patrzę, to żałuje, że nie miałam bliźniaków :cool2::-p:happy2:, byłoby za jednym razem nasza wymarzona trójka. Bardzo zgrabny, a to dopiero 26 tydzień, ciekawe, jak bedzie w 30??? :szok::cool2::-p
 
reklama
niczko brzusioooo cudnyy :) ty taka szczuplutka , dupcia taka mala i zgrabna tylko sam brzusio , tez bym chciala chyba blizniaczkowa ciaze przezyc
a przecież moj M jest blizniakiem ma siostre blizniaczke , moj tatuśko też jest bliżniakiem i to jeszcze urodzili sie 1 kwietnia , u dziadkow tez w rodzenstwie pojawialy sie blizniaki wiec niby jest prawdopodobieństwo ze ja lub siostra mozemy miec blizniaki ale zobaczymy z czasem jak to bedzie
 
Niczko sliczny brzusio :-)
A to moj do porownania ;-)
 

Załączniki

  • styczen 2009 070.jpg
    styczen 2009 070.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 124
Niczko masz przepiekny brzuszek, taki zgrabny i okraglutki. Powiedz mi jakim cudem zmiescily sie tam dwa skarby. to takie niesamowite i wyjatkowe.

Koralku czy mnie sie wydaje czy twoj malenki mezczyzna zaczal sie troszenke rozpychac. Juz nie ukryjesz tej wspanialosci ktora kryjesz pod sercem. Wygladasz poprostu kwitnaco.
 
reklama
Do góry