reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie nasze i naszych maluszków

dzieki kimla wczoraj kupiłam aptamil ale dzis juz widze ze skurka jej popekała wiec je odstawie:-:)-( moje mleko mam wrazenie ze jest zbyt mało wartosciowe bo ona sie nim nie najada mam go duzo ale co z tego jak jej sie nie podoba:no::no:moze ja cos zle jem??? ale staram sie juz i tak uważac prawie wszystkiego sobie odmawiam :zawstydzona/y::zawstydzona/y:jak widac na darmo
czytałam rózne diety dla matek karmiacych i co jedna to zupełnie inaczej opracowana:wściekła/y::wściekła/y:juz sama nie wiem co jesc..................
 
reklama
ja tez 7 dnia po porodzie odstawilam malego od cyca bo pogryzl mi brodawki i dostalam zapalenia. teraz uzywam mleka cow ... te zolte i maly jest zadowolony :) pije 90 ml co 2 godzinki :)
 
PINKA - jeny jak czytala jaki masz problem to jakby t byla moja historia. :-)
Moja mala karmie przez nakladki (bo tez mi pogryzla nakladki), okropnie jest zarta i strasznie sie denerwuje. Ale ssie. Oproznia mi dwa cyce i krzyczy za 5-10 min wiec ja staram sie przystawiac jeszcze raz... czasem to juz mam dosyc. Przyznam sie ze tez jestem wyczerpana ale zeby choc przespac sie troszke w nocy albo zeby wyjsc z mala na spacer dokarmiam ja wtedy mlekiem COW&GATE - inaczej bym nie dala rady i nie moglabym spac wogole i ruszyc sie z domu.Narazie nie rezygnuje z piersi, gdy jest glodna (a jest glodna non-stop gdy nie dam jej mleka modyfikowanego- wiec ciagle przy cycku) daje jej piers, ale zaraz po oproznieniu dwoch piersi dokarmianm ja mlekiem modyfikowanym zebym mogla choc cos zjesc :-)
 
Czarnula - powiedz mi jak odstawilas mala od piersi ??? Ja dostalam zastoju 2 dni temu :( i powaznie myslalam o odstawiniu malej (na szczesnie mala ten zastoj zlikwidowala), a jak sie spytalam poloznej co mam zrobic z piersiami gdy zdcyduje sie na zakonczenie karmienia piersia to czy cos dostane, jakies tableki czy cos to mi powiedziala ze poprostu musze piersi zostawic i juz. Czy to prawda ? Moja bratowa w Polsce brala jakies tableki na zasuszenie pokarmu:confused:
Narazie malej daje piers,ale ze jest zarta musze ja dokarmiac - COW&GATE
 
nie mialam problemu z odstawieniem malego od cyca, poprostu dalam mu butelke i bez problemu ja ciagnal i ciagnie. odciagalam mleko z cyca ale potem nie mialam czasu i nic z cycami nie robilam i teraz nie mam mleka
 
Hej, Czy molgybyscie mi powiedziec keidy moge zmienic mleko na nr2. uzywam aptamil, healt visitor powiedziala mi ze moge jedynke podawac do roku czasu ale nie wydaje mi sie czy to dobry pomysl, i tak w ogole to czy Wasze dzieci budza sie jescze w nocy na dodatkowe karmienie?
 
olineczka

pOWIEM CI ZE MOJA MA MIESIAC I JUZ MYSLE CZY JEJ TEJ aptamil 2 NIE KUPIC I DAWAC CHOC NA NOC. JAK JEJ DAJE APTAMIL 1 TO KARMIE JA CO 2-3 GODZINY W DZIEN PO 120 ML !!!! CZASEM NIE NADAZAM Z MYCIEM BUTELEK ;-)
 
reklama
olineczka

pOWIEM CI ZE MOJA MA MIESIAC I JUZ MYSLE CZY JEJ TEJ aptamil 2 NIE KUPIC I DAWAC CHOC NA NOC. JAK JEJ DAJE APTAMIL 1 TO KARMIE JA CO 2-3 GODZINY W DZIEN PO 120 ML !!!! CZASEM NIE NADAZAM Z MYCIEM BUTELEK ;-)
Jak Dawidek mial 2 miesiace poszlam do lekarza i spytalam czy moge zaczac dawac dwojke bo MAly czesto jadl, a ona powiedziala ze on jest jescze malutki i mam go karmic kiedy on tylko zechce.Teraz mysle ze napewno musze mu zmienic na 2 bo jest ciagle niespokojny i potrafi juz nawet po 2 godz znowu marudzic, tylko zastanawiam sie czy brac aptamil czy moze jakies polskie np, bebiko, bo kolezanka sobie chwali. Nie wiem.
TEz mialam ten bol z butelkami, wiecznie stalam przy zlewie, ale dokupilam wiecej i z dziesiecioma butelkami byl juz luz.
 
Do góry