reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół downa - gdzie szukać pomocy

Dołączył(a)
27 Sierpień 2012
Postów
1
Witam wszystkich
Piszę z może nie w tym miejscu, co trzeba, ale nie bardzo wiem gdzie mogę :-(
Chodzi mi o dziecko z zespołem downa a dokładnie o to gdzie mogę znaleźć jakieś informacje. Czy słyszałyście może o jakichś szkoleniach, warsztatach bądź czymkolwiek innym, co mogłoby pomóc? Chodzi mi o fundacje, rehabilitację itd.
Szukam pomocy dla mojej siostry, która urodziła dziecko (dziewczynkę) z zespołem downa. Owszem znalazłam dużo informacji w Internecie, ale chciałam zapytać czy może ktoś z Was ma bezpośrednie doświadczenie i mógłby mi pomóc w tej kwestii.
Z góry dziękuję wszelką za pomoc
pozdrawiam
Siostra swojej Siostry
 
reklama
Zaglądnij na forum Zakątek 21 tam znajdziesz wszystko.A przede wszystkim rodziców chętnych do pomocy.Ja tam dostałam pomoc jak tylko dowiedziałam się że moja Emilka ma zespół.
Zespół to nic strasznego da się z tym żyć i być szczęśliwym.Pozdrawiam.

http://www.zakatek21.pl/portal/strona-glowna ten link sobie skopiuj i poczytaj a potem na forum.Zapraszam.
 
Ostatnia edycja:
Zaznaczam z góry że nie jest to reklama mojego Klubu.
Zapisałam Małego na zajęcia z wczesnego wspomagania dla dzieci z zaburzeniami rozwoju w Klubie Malucha.
Zajęcia te prowadzone będą Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, metodą Knillów oraz metodą Carla Delacato.

Zajęcia 2 razy w tygodniu. Gruby 6-osobowe. Zajęcia oczywiście z rodzicami
smiley.gif

Zajęcia miały ruszyć od listopada, niestety jest za mało chętnych i trzeba jeszcze troszkę poczekać. Może ktoś szuka właśnie takich zajęć dla swojego dziecka?
Nie jest wymagana żadna diagnoza. Z tego co wiem jak na razie jest dwójka dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.
http://magicznakraina.webnode.com/zajęcia-z-dziećmi-niepełnosprawnymi/
 
Ostatnia edycja:
Do góry