reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

żłobek w Krakowie, Ruczaj

mama_Babla

Aktywna w BB
Dołączył(a)
28 Czerwiec 2012
Postów
92
Witajcie,

Założyłam temat na regionalnym, wrzucam go także tutaj, ponieważ bardzo potrzebuję precyzyjnej informacji a tutaj goszczą częściej Mamy dzieci w tym wieku co mój Syn.
Szukam prywatnego żłobka w Krakowie na Ruczaju, gdzie bez obaw będę mogła zostawić dziecko na 2-3 godziny dziennie, bez wyżywienia (bądź z samym deserem lub 2 śniadaniem), przed lub po obiedzie tak, by mógł trochę pobyć z innymi dziećmi, bo bardzo mu tego brakuje. Bardzo ważna jest dla mnie lokalizacja- konkretnie chodzi o Ruczaj, interesuje mnie względnie nowy, czysty żłobek. Atrakcje dodatkowe, typu angielski, na tym etapie (13 mies.) nie są konieczne, bardziej zależy mi na sympatycznej "cioci". Niestety, nie wszystkie żłobki posiadają opiekę "godzinową". Aktualnie, po przeglądnięciu stron internetowych, trafiłam na dwa, które to proponują:

Misie- Pysie w Pasażu Ruczaj na Raciborskiej i Żłobek Cioci Ani (Wandejska). Czy któraś z krakowskich Mam jest w stanie coś więcej na temat tych dwóch powiedzieć?Ewentualnie polecić jakąś inną placówkę?

Z góry Wam serdecznie dziękuję
Pozdrawiam
 
reklama
Witam,

Gorąco polecam żłobek cioci Ani na ulicy Wandejskiej. Mój synek chodzi tam od połowy listopada i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Decyzja o żłobku nie przyszła łatwo. Okazało się, że strach ma wielkie oczy, Jasiek bez najmniejszych problemów i żadnego płaczu zaakceptował "klub malucha", cieszy się, jak tylko wychodzimy z domu. Sama była zdziwiona, że tak gładko poszło. Jest to oczywiście zasługa personelu żłobka, opieka jest tam wspaniała. Już w pierwszym dniu ciocie ze żłobka bardzo trafnie opisywały charakter i upodobania mojego synka.
W żłobku nawet mój (niespełna) 11-miesięczniak uczestniczy w zabawach tanecznych, plastycznych, myje sam ząbki, uczy się samodzielnie jeść, siadać na nocnik. Je lepiej niż w domu.
Jeśli chodzi o konkrety: żłobek jest nowiutki w przyjaznej okolicy domków jednorodzinnych, z ogrodem.

Pani Dyrektor - ciocia Ania - jest osobą otwartą na potrzeby rodziców - wszystko można z nią dogadać: szczegóły posiłków, zasady pielęgnacji, usypiania i uspokajania dziecka. Można dziecko zostawiać na godziny, istnieje możliwość wykupienia różnych abonamentów, dodatkowych godzin, z których szybko musieliśmy z mężem skorzystać, bo wypadł nam duży projekt. Jasiek w żłobku cioci Ani znosił naszą nieobecność bez najmniejszego problemu.

Szczerze polecam to miejsce zatroskanym rodzicom. Sama przed wyborem nerwowo wyszukiwałam informacji od rodziców o żłobkach na Ruczaju - zależało mi, by był blisko domu.
 
Mój dwulatek chodzi do Malego Lobuza na Cystersow. Ciocie sa przekochane, praktycznie zero rotacji. Teraz jakiś program unijny maja i taniej jest przez 4 miesiące chyba hmm no w każdym razie swietne miejsce z pozytywnym podejściem do maluchow <3
 
Mały Lobuz na Cystersów, nowe miejsce na mapie złobków krakowskich. Póki co, bardzo jesteśmy zadowoleni. Bezpiecznie, przytulnie :)
 
reklama
Witam Panie! Podepne sie pod opinie, ze Maly Lobuz jest superowym miejscem! Moj Franek jest zakochany w paniach i nawet nie chce do domu wracac:)
 
Do góry