reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki, przedszkola, kluby malucha i ... w Poznaniu

Dołączył(a)
28 Styczeń 2009
Postów
9
Miasto
poznań
witam serdecznie!!! wraz z przyjaciółka zapraszamy do naszego domowego żłobka ( tylko 4 dzieci) :-) gwarantujemy miłą i fachową opieke, spacery, dyspozycyjność oraz dużo zabawy ;-) 6,5zl/h 604 574 960
 
reklama
Witam Drogie Mamy!
Od kilku lat marzę aby otworzyć swój klub malucha ( 6 m-cy do 6 lat)a w nim: zajęcia adaptacyjne do przedszkola (1,5 - 2,5), alternatywne do przedszkola (3-5) i szereg zajęć dodatkowych (popołudniami), w soboty urodziny oraz opiekę na godziny. Od siedmiu lat jestem nauczycielem w szkole podstawowej, a teraz kiedy przebywam na urlopie macierzyńskim mam szansę zrealizować pomysł.
Proszę napiszcie w jakiej dzielnicy jest największe zapotrzebowanie na taką działalność? Myślałam o Dębcu albo Wildzie.
 
Długo o tym myślałam i w końcu wzięłam się do roboty!
Od kwietnia 2009 zacznie swoją działalność "stonoga".Zapraszamy do Poznania na ul.Hetmańską 56 (skrzyżowanie Hetmańskiej i Głgowskiej).Zapraszamy maluchy i mamy.Opieka i edukacja.Więcej informacji na www.klubstonoga.pl (niebawem) oraz tel.504 700 443
Do zobaczenia:-)
Pozdrawiam Dorota
 
Witam serdecznie;) Jestem studentką pedagogiki : wychowanie przedszkolne i nauczanie poczatkowe, obecnie prowadzę pracownie malarstwa i rysunku dla osób niepełnosprawnych, bardzo chętnie nawiążę współpracę z klubem malucha;) pozdrawiam:):)
 
Witam:)
Życzę dużo sukcesów i powodzenia nowemu klubowi aktywnego malucha;)
Gdyby potrzeba była pomoc i mozliwość nawiązania wspólpracy to jestem bardzo chętna, gdyż poszukuję dodatkowej pracy z dziećmi;)
Pozdrawiam serdecznie;)
Paulina:)
 
Witam serdecznie;) Jestem studentką pedagogiki : wychowanie przedszkolne i nauczanie poczatkowe, obecnie prowadzę pracownie malarstwa i rysunku dla osób niepełnosprawnych, bardzo chętnie nawiążę współpracę z klubem malucha;) pozdrawiam:):)

Chętnie nawiążemy kontakt
Mozna dzwonić na nr tel.504 700 443 lub dorota.kaszynska@vp.pl
 
reklama
Do góry