reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki w KATOWICACH

iza1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Luty 2006
Postów
2 895
Miasto
Tauzen :)
Potrzebuję informacji odnośnie żłobków w Katowicach, mieszkam w dzielnicy Brynów - czy są tu jakieś żłobki, a jeśli nie to gdzie jest najbliższy:confused: Ważne też żeby żłobek był dobry, polecony, sprawdzony.
 
reklama
Mojej koleżanki córka chodziła do tego żłobka i nawet chwaiła sobie . Tylko że Emilia miała 20 miesięcy to jest już większe dziecko a jak z mniejszymi to nie wiem .
Ale w sumie Emi też jeszcze wtedy pampersa nosiła itd.
Nie wiem od kiedy dokładnie są zapisy, ale wiem że koleżanka puściła ją od Października bo tak nagle pracę dostała, więc proponuję zadzwonić lub się tam przejaechać i pytać/
 
Witam,

Zapraszam wszystkich mieszkających w Katowicach i okolicach rodziców maluszków w wieku od 6 m-cy do 4 lat, już od września, do nowootwieranego klubu maluszka. Klub usytuowany będzie w Katowicach Piotrowicach. Wyklwalifikowane, doświadczone opiekunki, przestronne pomieszczenia, różnorodność zajęć, język angielski, własny ogród z placem zabaw.Wszelkie zapytania proszę kierować na adres: biuro@pionier.edu.pl
Już w przyszłym tygodniu podamy oficjalny adres WWW.

pozdrawiam,
 
czekam z niecierpliwością na więcej informacji, a klubik z pewnością przyjdę obejrzeć :)
pozdrawiam
 
Witam,

Zapraszam serdecznie na blog: akademiaszkraba.blog.onet.pl

Spokojne miejsce, rodzinna atmosfera, przyjazne środowisko, domowe warunki :tak:
Można nas odwiedzać codziennie (pon. - pt.) od 9.00 do 15.00. Więcej informacji: 604 237 933

Pozdrawiam, K. Sztandera :happy2:
 
reklama
Witam. Chce posłac dziecko do złobka w Katowicach, chyba centrum, myślałąm o tym na ulicy Ligonia, ewentualnie na Szeptyckiego, bo mąż pracuje w centrum i byłoby nam łatwiej. Czy ktoś może podzielic się opiniami na ich temat?? Ewentualnie o innych w Katowicach...
 
Do góry