reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiany piersi w ciąży

Dołączył(a)
31 Październik 2023
Postów
4
Cześć Dziewczyny, jestem w 21 tc i zauważyłam u siebie, że prawy sutek jest większy od lewego (konkretnie brodawka prawa jest nieco większa od lewej). Czy któraś z was miała podobną sytuację?
 
reklama
Cześć Dziewczyny, jestem w 21 tc i zauważyłam u siebie, że prawy sutek jest większy od lewego (konkretnie brodawka prawa jest nieco większa od lewej). Czy któraś z was miała podobną sytuację?
Hej
Ja mam tak do dziś.
Zrobiło mi się tak w pierwszej ciąży, albo króciutko po ciąży (nie pamiętam, to było wieeeleee lat temu).
U mnie różnica jest zdecydowanie widoczna 🙈
 
Hej
Ja mam tak do dziś.
Zrobiło mi się tak w pierwszej ciąży, albo króciutko po ciąży (nie pamiętam, to było wieeeleee lat temu).
U mnie różnica jest zdecydowanie widoczna 🙈
Dzięki za odpowiedź :) A karmiłaś dziecko piersią? Zastanawiam się czy taka dysproporcja może mieć na to wpływ? Mam asymetryczny biust, lewą pierś mam trochę mniejszą od prawej, ale z tym sutkiem to się trochę zdziwiłam, że tak powiem
 
Dzięki za odpowiedź :) A karmiłaś dziecko piersią? Zastanawiam się czy taka dysproporcja może mieć na to wpływ? Mam asymetryczny biust, lewą pierś mam trochę mniejszą od prawej, ale z tym sutkiem to się trochę zdziwiłam, że tak powiem
Karmiłam baaaardzo krótko, ale nie przez dysproporcje brodawek.
To nie jest żadne przeciwwskazanie czy problem przy kp 🙂
 
Dzięki za odpowiedź :) A karmiłaś dziecko piersią? Zastanawiam się czy taka dysproporcja może mieć na to wpływ? Mam asymetryczny biust, lewą pierś mam trochę mniejszą od prawej, ale z tym sutkiem to się trochę zdziwiłam, że tak powiem

Tez mam asymetrie piersi. W pierwszej ciazy na tej wiekszej piersi otoczka brodawki zrobila sie wieksza niz na tej mniejszej. I juz tak zostalo do dzis. Po ciazy tez ta asymetria piersi sie poglebila. Byl moment, ze musialam specjalna wkladke nosic w biustonoszu, bo roznily sie od siebie o jeden rozmiar miseczki.
 
Do góry