reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze trójmiejskie porodówki

Jak rodziłam w marcu w Wojewódzkim, na Zaspie chciałam ale mnie odesłali z braku miejsc.
Co do Wojewódzkiego, to przy porodzie położne super i bardzo pomocne. Jeden minus to taki że prawie podano mi penicylinę na która mam uczulenie.. ale poród trwał 22h więc zaliczyłam praktycznie 3 zmiany pielęgniarek. Wszystko więc ok przy.porodzie. Z mała potem byłam w szpitalu tydzień i tam też super położne, aczkolwiek trochę zawalono sprawę mojego karmienia piersią, bo małej przez 3 dni nie miałam że soba i poród przedwczesny , a nikt nie powiedział żebym pracowała z laktatorem...jako młoda matka skąd miałam wiedzieć.. już nie udało mi się potem zawalczyć o karmienie piersią. Za mało pokarmu a mała wolała butle..
Dzięki za odpowiedź no właśnie tego się boję że nie wypali u mnie karmienie bo źle mnie doinformija albo wcale i boję się tego braku pomocy w tym, ale dobrze, że przynajmniej pielęgniarki ok i że nie masz złych doświadczeń z porodu
 
reklama
Ciekawe badanie kobiet w ciąży i ich partnerów (UG)
Jeśli jesteś w 3 trymestrze ciąży, spodziewasz się pierwszego dziecka, nie przyjmujesz leków hormonalnych, sterydowych, ani na niedoczynność tarczycy, Twój partner nie pali papierosów i mieścicie się w przedziale wiekowym 22-35 lat – weźcie udział jako para w badaniu prowadzonym przez Uniwersytet Gdański, dotyczącym czynników wydzielania oksytocyny-hormonu ważnego w ciąży, porodzie oraz rodzicielstwie. Za udział w 2-godzinnym, nieinwazyjnym badaniu para otrzymuje 200 zł.
Jestem studentką psychologii. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa. Chętnych proszę o wysłanie wiadomości
;)
 
Spróbuję reaktywowac wątek :) jak wybrać porodówkę? Gdzie jest znieczulenie na życzenie? Będę rodzić dopiero latem ale chce mieć rozeznanie. Dziękuję:)
 
Spróbuję reaktywowac wątek :) jak wybrać porodówkę? Gdzie jest znieczulenie na życzenie? Będę rodzić dopiero latem ale chce mieć rozeznanie. Dziękuję:)
Podobno w UCK w Gdańsku, ale nie sprawdzałam tego na sobie. Ogólnie tam teraz cud miód tylko ciężko o miejsce[emoji6]
 
Niebawem poród, położna poleca Wejherowo, Puck i Kartuzy. Mówiła o UCK, ale dla niej i innych położnych minusem jest brak okien w salach porodowych. W Wejherowie z tego, co wiem ( a nie wiem ile w tym prawdy) podają znieczulenie, ale, np. moja położna odradza ze względu na możliwe powikłania i spowolnienie akcji porodowej. Chociaż myślę, że jeśli będę w ogromnym bólu to w nosie będę miała powikłania :D
 
Ja tez wlasnie Wejherowo biore pod uwage,Puck podobno ma swietna porodowke ale nie ma oddzialu noworodkowego w razie komplikacji. Co do znieczulenia zewnatrzoponowego jestem zdecydowana ze CHCE i bede o to walczyc,po porodzie z corka bez zzo,ktory trwal dobe wiem ze drugiego takiego nie wytrzymam ;)
 
Do góry