reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze trójmiejskie porodówki

reklama
dziewczyny - mam pytanie dotyczace Zaspy. Rodizlam tam wprawdzie prawie 3 lata temu ale mzoe cos sie zmienilo (choc watpie). Tam byla taka sala z wanna, ale wtedy mowiono ze nikt tej wanny i tej sali praktycznie nie uzywa - jak to wyglada teraz???
A czy na oddziale poporodowym sa sale jednoosobowe z lazienka??? I w jakiej cenie?
Tak z ciekawosci pytam o te sale bo nie wiem czy zdecydowalabym sie, no ale milo jest miec wybor ;-)
 
dziewczyny - mam pytanie dotyczace Zaspy. Rodizlam tam wprawdzie prawie 3 lata temu ale mzoe cos sie zmienilo (choc watpie). Tam byla taka sala z wanna, ale wtedy mowiono ze nikt tej wanny i tej sali praktycznie nie uzywa - jak to wyglada teraz???
A czy na oddziale poporodowym sa sale jednoosobowe z lazienka??? I w jakiej cenie?
Tak z ciekawosci pytam o te sale bo nie wiem czy zdecydowalabym sie, no ale milo jest miec wybor ;-)
ja rodzilam na zaspie w listopadzie, sala z wanna jest, trzeba tylko o nia poprosic, ja tez o nie myslalam, ale u mnie akcja porodowa szybko sie rozwinela i bylam tylko na krotko pod prysznicem :cool2:
na sali poporodowej lezalam z jeszcze jedna dziewczyna, a lozek bylko chyba 4, no i na tej sali na szczescie byli z nami mezowie, pozwolili im takze odprowadzic nas z lozkiem i dzieciatkiem na sale, o lazience tam nie wiem bo nie korzystalam, bralam prysznic 4 godz po porodzie. :happy2::happy2::happy2:
 
etna - zle sie wyrazilam - nie chodzilo mi o sale poporodowa bo wiem ze tam przez okolo 2 godizny maz mzoe byc z zona i potem na oddziale pomoc jej sie rozpakowac i przebrac. Chodzilo mi juz o oddzial ten na ktorym sie lezy potem (przez te kilka dni). Jakos kojarze tam jedna taka sale wygladajaca troche inaczej niz inne ale mzoe po prostu byla po remoncie :-D
 
Witam wszystkie Mamusie!

Mam dylemat i mam nadzieję że z Waszymy dzielnymi radami uda mi się szybciej zdecydować.
a więc tak jestem w ciąży bliźniaczej i jutro muszę podać swojej lekarz prowadzącej szpital gdzie chciałabym mieć rozwiązaną ciążę. Moj dylemat to Zaspa - Kliniczna.
Co poradzicie albo co byści wybrały dla Siebie? wiem że opinie bedą różne i są ale bardzo mi to moze pomóc. Powiem że ma to byc cc i na Klinicznej moja Gin poleca dr.Boćkowskiego, czy ktoś coś słyszał o nim?
za każdą odpowiedź będę bardzo wdzięczna :-)
 
A może coś o Gdyni? Mam z Sopotu w sumie najbliżej do Szpitala Morskiego w Redłowie - stąd pytanie o doświadczenia. Każda informacja się przyda :)
 
Ja tez 2007 rodziłam w szpitaku wojewódzkim w Gdańsku.Wcześniej bo 1993r na Zaspie i tu nigdy w życiu nie chiałabym wrócić.Przykre wspomnienia!A co chodzi o szpital wojewódzki było super!Miła i sympatyczna położna której dzięki niej mimo9.5 godz rodzenia wszytko poszło dobrze i bez nacinania.opieka w czasie porodu i po też super.Mała rośnie i co najważniejsze zdrowa.Teraz nie zaplanowane ale kochane dziecko urodzi sie w lipcu i też marze o takim porodzie i strasznie sie boje.
 
reklama
Witam dziewczyny czy ktoś rodzil nie DAWNO W REDŁOWIE CO JEST POTRZĘBNE czy są podkłady czy lepiej mieć swoje :-) i jak jedzenie czy da sie jeść:-D I JAKA JEST OPIEKA
 
Do góry