reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na prezent dla 3-latki?

reklama
My mamy fajną matę do gry w klasy, myślę, że Twojemu dziecku również przypadłaby do gustu. Zabawa stara jak świat, ale unowocześniona właśnie ze względu na elektryczną matę. My się bawimy razem z dziećmi i każde z nas ma dużo frajdy. Można rzucić monetą na matę i skakać do niej przez kolejne pola, a każdy następny krok wywołuje odgłosy zwierząt, które komentujemy. Lub można rzucać kostką, na której są ćwiczenia gimnastyczne. Po zapaleniu światła na panelu trzeba wskoczyć na pole w tym samym kolorze, a jeśli się ktoś pomyli to wykonuje wylosowane ćwiczenie. U nas jest zawsze dużo śmiechu podczas zabawy na tej macie i nasze "żywe sreberka" są też w swoim żywiole :)
 
Ostatnia edycja:
ja też przeważnie pytam czego brakuje maluchowi, którego mam obdarować albo staram się coś sama wymyślić. Łatwiej jest dla chłopczyka, bo dla dziewczynki to nie wiadomo co wymyślić. Ciuszki niby zawsze są dobre, ale trzeba trafić z rozmiarem.
Dla 3letniego chłopca niedawno kupiłam plastikowy traktor z przyczepką, taki na którym może usiąść i odpychać się nogami, a na przyczepce wieźć np. zabawki.
Dla 3letniej dziewczynki na urodziny kupiłam piasek kinetyczny z piaskownicą i mnostwo foremek różnego rodzaju
 
Zapytaj rodziców czego potrzebuje lub jaki prezent sprawi radość 3 letniemu dziecku. To moim zdaniem najlepsza forma zamiast kupować kolejne zabawki które w praktyce mogą okazać się mało sensowne.
 
Hej wszystkim! Czy mógłbym się Was doradzić w pewnej kwestii? Zaraz będę musiał kupić jakieś praktyczne upominki. Czy posiadacie może w tej kwestii jakieś doświadczenie i wiecie co warto byłoby kupić? Przeszukałem trochę w Sieci i znalazłem np. kąpielówki męskie decathlon. Wskazane jest to kupić na prezent?
 
Ostatnia edycja:
prezent jak dla mnie to gry planszowe :) i dla małych i dla dużych :) albo coś rozwijającego - np gra na instrumencie :) ja sie zapisałem (i sam sobie zrobiłem prezent) na nauke gry na perkusji do Artyzu w Szczecinie.
 
ewentualnie po prostu takie niestandardowe zapisanie dziecka na zajęcia z instrumentu jakiegoś, kazde dziecko marzy zeby na czymś grać, więc dlaczego nie? moze np do Artyzu?
 
reklama
prezent jak dla mnie to gry planszowe :) i dla małych i dla dużych :) albo coś rozwijającego - np gra na instrumencie :) ja sie zapisałem (i sam sobie zrobiłem prezent) na nauke gry na perkusji do Artyzu w Szczecinie.
To znasz się z Krystka99 synem zapewne?[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji38][emoji38][emoji38][emoji38]
 
Do góry