reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na prezent dla 3-latki?

isabellL

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Wrzesień 2009
Postów
2 631
Miasto
Airdrie
W tym roku nie mam pomyslu na prezent dla corci. Lubi lalki i bawi sie nimi ale ma dla nich caly zestaw. Ma tez kuchenke i naczynia. Jest teraz na etapie dory dlatego zstanawialam sie nad lalka dora na dobranoc lub tanczaca dora. Zastanawiam sie tez nad kucykiem interkatywnym pinkie pie. Moze macie jakies rady, pomysly? A moze ktos juz ma te zabawki i moze wyrazic opinie
 
reklama
Hej,moja córcia też zaraz kończy 3 latka i mam się nad czym zastanawiać. Dora już jej się troche "przejadła".Był czas kiedy kochała oglądać te bajki.Ma nawet pościel z Dorą i kilka bluzek ale czuję że ten rozdział powoli się juz zamyka. Lalki to dobry pomysł jesli dziecko nie ma ich za dużo. Twoja córcia ma ich kilka więc nie cieszyłaby si,e tak mocno z następnej.No chyba że taka interaktywna typu "babyborn"
Dobrym pomysłem są puzzle-moja córa uwielnia ukladać puzzle głównie z obrazkami Toma i Jerrego lub Scooby Doo-uwielbia te bajki.Na tym etapie rozwoju najlepsze są puzzle składające się max z 60kawałków.
Moja córcia ostatnio zażyczyła sobie "własne" zelazko i deskę do prasowania.Może to jest jakiś pomysł...W sklepach są też ładne odkurzacze dla dziewczynek.Zalezy co kto lubi.
Jesli komuś wpadnie do głowy jakis ciekawy pomysł-to tez jestem zainteresowana,bo juz 2go szykuje się zdmuchiwanie trzech świeczek:-)
 
moja córa też za chwilę kończy 3 latka i w tym roku idziemy w klocki, bo ala bawi się swoimi dwiema lalkami i wózkiem, czasem kuchenką i na razie żadne inne zabawki ją nie interesują. Więc stwierziliśmyże klocki sie nie zmarnują :).
A za cwilęmolejne okazje więc trzeba to jakoś poplanować.

Klocki kupiłam Jixin z kolejką i domek hello kitty - taki prezent składkowy od rodzinki.

A na święta zaplanowałam i poprosiłam dziadków o ksiązki i gry dla 3-latków. Pojawiły się teraz fajne gry z takim magicznym "piórem", np. "Uwaga kaortka", są też fajne gry dla 3-latów w Treflu, np. Lody, Pizza, Farma.
 
Deske do prasowania juz mamy, o odkurzaczu kiedys myslalam ale jej nie zainteresowal. Puzzlemi tez malo sie interesuje niestety, klocki jedynie magnetyczne, ma i czasami uklada. Oj ciezko
 
Nie wiem czy wam to pomoże w wyborze, ale moja córa strasznie się zajawiła na lalkę Barbie i już jakiś czas o niej męczy, więc zdecydowaliśmy się kupić taka na mikołaja.Dostanie jeszcze książkę (bo uwielbia, szczególnie wierszyki, albo krótkie opowiadania) i łóżeczko dla lalki z pościelą. Zgłaszała jeszcze że chciała by samochód (film Autka na topie).

Może podstępem zapytajcie dzieci co chciały by dostać, napiszcie/narysujcie razem list do św Mikołaja
 
Ja już nawet na internecie pokazywalam jej różne rzeczy i w katalogach i wszystko co ma wspólnego z bajkami które ogląda lub lalkami to ona chce a ja wiem że wieloma z tuch rzeczy wogle by się nie bawiła. Ostatnio widziała reklamę dvd z barbie i w związku z tym że tam śpiewają a ona lubi muzyczne rzeczy to ona to chce. Zastanawiam się jeszcze może nad jakimiś grami albo po prostu wezmę ja do sklepu i zobaczę co jej się spodoba
 
Warto też zainwestować w jakiś pojazd którym bedzie mogła bawić się na świeżym powietrzu.Tylko taki pojazd bez silniczka zeby 'trenowała" nóżki.moja córka uwielbia np jeździć na traktorku (musi pedałowac ale ona to lubi).Nawet w taka pogodę za oknem jak dziś(zimno,szaro buro) ona ma chęć wychodzic na dwór żeby sobie pojeżdzic.Lubię takie aktywne spędzanie czasu-może to jakiś pomysł.
Zawsze można zaproponowac córce nowe kolczyki złote;-) Moja córa juz od wakacji ma przebite uszy no i jej chrzesna obiecała kupić na urodzinki jakieś fajne kolczyki.Każda mała dziewczynka ma cos w sobie z "damulki,strojnisi" więc mozna próbować kupić zestaw do robienia bransoletek,toaletkę do "malowania się" itp
 
Kolczyki juz mamy. Moze hulajnoga a nad tymi bransoletkami to pomysle. Myslalam juz o o toaletce, ale nie wiem czy to dobry pomysl
 
reklama
witam moja corcia tez konczy 3 latka dokladnie 28 grudzien

my na mikołaja juz mamy Play doh lodziarnie a dziadki kupili play doh cukiernie

a na gwiazdora chcemy kupic tablice drewniana z IKEA -Nicolka jest na etapie rysowania , uwielbia to

IKEA tablica MALA +kreda+papier+pisaki-WYPRZEDAŻ (2779992397) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

co do urodzin to powiedzielismy ze w tym roku nic nie dostanie tylko ...

wyprawimy jej urodziny w HOPPLANDZIE i jest mega zadowolona

własnie bylismy teraz na takich urodzinkach i rewelacja

ogolnie moje dziecko trudno czymsc zainteresowac

ksiazki lubi ale tylko jak moze po nich rysowac :szok:
klocki z braku laku aby w psa rzucac :szok:

lalke ma narazie jedna taka pozadna ( dostała w zeszłym roku od babci CHU CHU za prawie 200 zł " chora chu chu " i moze ze 2 razy ja wzieła na 2 min

aktualnie zaczela sie bawic stoliczkiem fisher price ktory dostala na roczek :eek:

wiec nie czaje kompletnie mojego dziecka hehe

wozki dla lalek ma 4 wszystkie leza na poddaszu bo nic ja nie ruszaja

wiec nie wiem co mogloby jeszcze zaineresowac moje dzieco

aha jakies 3 miesiace temu kupilismy jej laptopa (bo jak widzi mojego to az sie dziwie ze udaje mi sie go przed nia ochronic )

ale tez sporadycznie

oj ciezkie te moje dziecko :eek:
 
Do góry