reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na prezent dla 3-latki?

No ja tez mysle nad play doh, o dziwo straszy syn jak zobaczyl reklame to tez powiedzial ze to chce. No u mnie lalki i wozki caly czas w uzyciu, jak i zestaw z kuchnia i jedzeniem. Moja tez lubi malowac ostatnio a jakals tablice mam na strychu wiec chyba jej zniose. Tak sie zastanawiam czy gdzies dostane play doh zoo? Pamietam jak Kuba byl maly to byly takie zestawy i fajnie sie nimi bawilismy a teraz nigdzie nie widze
 
reklama
a ja przed swietami sprawilam mojej malenkiej Hani list od swietego mikolaja, ale w formie wideo, swietna sprawa, polecam Wam
( www imikolaj pl)
 
no to sie nazywa dobitny spamik:):-p. My postawilismy na klocki lego, takie zwykłe bo te duplo wydaje mi się że szybko wyjda z obiegu.
 
a mi się właśnie wydaje że duplo przez to ze są inne-atrakcyjniejsze bedą dłużej, zwykłe lego się pogubi a tamte mozna w wielu formach wykorzystywać w zabawie
 
Synowi duplo szybko się znudzily natomiast lego cały czas jest na topie, córka duplo wogle się nie zainteresowała a lego czasami układa z bratem. Kilka miesięcy temu widziałam klocki playmobile i powiem wam że bardzo mi się podobają gdyby nie ich cena. Mają taki fajny domek do urządzenia niestety wiele rzeczy trzeba kupować osobno.
Moi zgodnie powiedzieli że chcą play doh więc pod choinkę kupię im kilka zestawów a na mikołaja już mam drobiazgi.
 
A może lalaloopsy, albo przebrania jakieś, gry planszowe typu grzybobranie albo torba do kolorowania wlasnorecznego, zestaw do robienia bizuteri albo glowa do stylizacji wlosow :)
 
Oj myslalam juz o tym wszystkim poza lalaloopsy (nie mam pojecia co to), gre podobna mamy 0 zainteresowania, ma misia do kolorowania, szal byl 1 dzien, koraliki bylyby wszedzie a oprocz lalki pomalowane wszystko do okola, bo juz zestaw do malowania dla dzieci miala i niestety dywan i sciany dobrze nie wygladaja. Oczywiscie wszystkie lalki pomalowane byly. Mysle o klocka kid knex
 
Teraz jest tyle tego na półkach, że na pewno coś wybierzesz. Wystarczy pójść z dzieckiem do sklepu i samo pokaże co mu się podoba.
 
reklama
W tym roku nie mam pomyslu na prezent dla corci. Lubi lalki i bawi sie nimi ale ma dla nich caly zestaw. Ma tez kuchenke i naczynia. Jest teraz na etapie dory dlatego zstanawialam sie nad lalka dora na dobranoc lub tanczaca dora. Zastanawiam sie tez nad kucykiem interkatywnym pinkie pie. Moze macie jakies rady, pomysly? A moze ktos juz ma te zabawki i moze wyrazic opinie

Witam, zdecydowanie polecam zabawkę, która nie znudzi się zbyt szybko dziecku. Gokart, ale ten zwykły zasilany nogami :) W tym roku kupuję tę zabawkę dziecku. Nie jest tania (koszt od 200 zł), ale pamiętam jak byłam z młodym nad morzem i szalał na tym pojeździe, każdego dnia przez całe 2 tygodnie :)

Blog dla dzieci. Wiersze, bajeczki i inne atrakcje
 
Do góry