reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na prezent dla 3-latki?

A może jakieś klocki? Dzieciaki w tym wieku uwielbiają bawić się klockami. Można teraz kupić takie piękne zestawy klocków.
 
reklama
Bardzo fajne sa cliksy:) poza tym Lego ma wiele fajnych zestawów, ale tez trzeba trafić ;P dzieciaki są różne i maja rózne zainteresowania:)
 
U mojej Mai super sprawdziła się ciastolina. Najpierw dostała zestaw z biedronki cukiernia ma dużo elementów (wafelki do lodów ,miseczki, łyżeczki, nożyk, wałki, gofrownica...). Samo ciasto może nie najlepsze bo po miesiącu użytkowania, ale praktycznie dzień w dzień, stwardniało. Teraz wystarczy dodatkowo samo ciasto bez akcesoriów i zabawa na całego. Ja na prawdę polecam.
dziewczyny lubią też bawić się domkami dla lalek np. z wadera jest dość solidny. Ma sporo akcesoriów i u nas się sprawdził do tego kilka małych laleczek i gotowe.
 
Deske do prasowania juz mamy, o odkurzaczu kiedys myslalam ale jej nie zainteresowal. Puzzlemi tez malo sie interesuje niestety, klocki jedynie magnetyczne, ma i czasami uklada. Oj ciezko

A klocki typu Duplo? Jest tyle fajnych zestawów dla dziewczynek, może to by przypadło córce do gustu. Po swoich dzieciach wiem, że klocki te świetnie się sprawdzają w tym wieku. A nawet starczają na kilka lat.
 
Duplo są ok, ale nie każdą dziewczynkę interesują:) Znam sporo takich, które raczej wolą dostawiać samochody:)
 
Zgadzam się z Dinozaurek_pl. F tak się spodobały Duplo, że tylko nimi się bawi (,a pokój tonie w zabawkach
sorry2.gif
). Tylko są trochę za drogie. Ostatnio zaczęłam kupować używane na Allegro. Ale nie zawsze mogłam znaleźć tam to czego szukałam, no i koszty wysyłki jak kupowałam od kilku sprzedawców.... Tak się wkurzyłam, że postanowiłam sama zacząć sprzedawać używane klocki. I udało się, od dwóch tygodni jestem dumną posiadaczką sklepu internetowego (gdzie można kupić wszystko) z używanym Duplo klocus.com . Mam nadzieję że mi się uda
biggrin.gif
. Zapraszam na zakupy
yes2.gif
i do polubienia mojej strony na fb http://www.facebook.com/Klocuscom . Dla każdej użytkowniczki forum rabat
wink2.gif
. Czekam na Wasze opinie
biggrin.gif
 
reklama
Witam dziewczyny, Moja córcia w październiku kończy 3 lata, więc już się zastanawiam :-) Przyznam, że Basia ma dużo różnych zabawek...i nie o to w tym chodzi. Każdą jedną zainteresowana jest chwilkę, więc albo leżą i "płaczą" ;) albo są chowane i wyciągane za jakiś czas jako nowość. Moja córcia NIE LUBI lalek, misiów, kuchenkę roztrzaskała w drobny mak, wózki dwa również :-) Lego zabawy jest chwila, bo szybko traci cierpliwość jak coś nie wychodzi i klocki latają :-) to samo jest z ciastoliną i innymi klockami. Wiem już, że najwspanialszym prezentem dla mojej córki jest cały dzień spędzony AKTYWNIE na atrakcjach typu festyn, fikoland, karmienie kaczek w parku a do tego np. lody :-) Jeśli siedzimy w domu to strzałem w dziesiątkę są puzzle i książeczki. Ostatnio prawdziwym hitem okazał się multimedialny program do komputera "Multimedialny świat Jana Brzechwy oraz Juliana Tuwima" świetne połączenie gry i nauki! Oczywiście Basia nie obsługuje sama komputera, robię to ja, jednocześnie przykładając większą wagę do rzeczy potrzebnych :-) Co mogę Wam dziewczyny jeszcze zaproponować, istnieją świetne zestawy do robienia baniek mydlanych ( taaakich dużych na powietrzu), jestem też za rozmaitym majsterkowaniem, czy pracami w ogrodzie, super sprawą są również Bajki-grajki różnego rodzaju płyty z piosenkami, czy czytankami dla dzieci. Pamiętajmy, by prezent nie był zwykłym zapychaczem czasu dla naszego dziecka, ale rzeczą przydatną i kształtującą umiejętności dziecka :-) A i tak najcenniejszy jest czas, który MY spędzany z naszymi dziećmi :-)
 
Do góry