reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na prezent dla 3-latki?

reklama
Gaja dostala ksiazeczki, puzzle, glowe lalki do styluzacji wlosow, zestaw Lego 5608, z duza iloscia roznych elementow, aby mofla zbudowac i autko i domek :) w sobote kinder bal i tutaj beda dominowac rzeczy plastyczne i zestawy do robienia bizuterii :) a w Polce czekaja na nia jeszcze m.inn.:
4996068724b4e2e1d9b498.JPG

quercetti-mozaika-160-el.jpg
 
Może skorzystasz z mojego pomysłu, u nas co prawda 2,5 latka w rodzinie, ale to małą różnica , koniecznie chciała mieć zwierzątko, no a oczywiście rodzice się nie zgadzali, płacz wieczny i lament, ja znalazłam im takiego interaktywnego psa i było po wszytski, sądzę, ze i 3 latce by sie spodobał na pewno, chcesz to sobie obejrzyj, zawsze to jakiś pomysł: Piesek
 
Witam!

Mój synuś na zbliżające się urodziny zamówił sobie Play-Doh. Ciągle tylko o tym mówi więc myślę, że się bardzo ucieszy jak to dostanie. Uwielbia się bawić samochodami ale ma ich już tyle, że głowa mała. Myślałam jeszcze o takim małym dziecięcym laptopku. Nawet w tamtym roku na mikołaja chcieliśmy mu kupić ale uznaliśmy, że jest jeszcze za mały i ten ekranik taki maleńki i czarno-biały - jakoś mnie to zniechęciło do zakupu...
 
Ciastolina,klocki czy puzzle z takich dużych elementów to dobry pomysł na prezent dla 3 latki,ewentualnie zawsze możesz pomyśleć też o maskotkach,dzieci mają z nich mnóstwo radości:)
 
jak lubi rysować to w sklepach są takie fajne rolki z papierem. bardzo użyteczna rzecz. sama widziałam to u córki w przedszkolu i zdecydowałam się na zakup. Później tylko wymieniasz rolkę a papier możesz obcinać na dowolną długość (coś na kształt papieru toaletowego - sorry za porównanie)
 
Można postawić też na takie specjalne farbki do malowania ścian które są całkowicie ścieralne,tym bardziej jeżeli dziecko ma zapędy aby właśnie tam rysować i pokazywać swoje zdolności:) Jeżeli nie to zestaw normalnych kolorowanek także znakomicie się sprawdzi.
 
świetna sprawa z tymi farbkami do malowania ścian. musze poszukać na kabum.pl. A ty gdzie kupowałaś? Rzeczywiscie są całkowicie ścieralne?
 
reklama
Podobno tak i faktycznie takie farbki są ścieralne,ale nigdy ich nie używaliśmy więc nie wiem ile w tym prawdy:) Jeżeli nasze dziecko ma takie artystyczne zapędy to z pewnością warto. Ja ze swojej strony polecam bajkowe ubranka,z których na pewno bezie wiele radości:)
 
Do góry