reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy wasze trzylatki śpią w dzień?

od czasu do czasu sie zdarzy natomiast to nie jest regularne zjawisko, jesli masz taki problem, to moze byc to zwiazane z zaburzeniami snu dziecka... idz sprawdzic to do lekarza... :(
 
reklama
U nas czasem się to zdarza,ale głównie po męczącym i pełnym wrażeń dniu. W innym przypadku nie ma mowy o spaniu podczas dnia,do łóżeczka szykujemy się zaraz po 19:)
 
Nie codziennie ale te pol godzinki się zdarza, jak nie śpi tez nie plącze z tego powodu bo wcześniej chodzi wieczorem spać :-)
 
Wszystko zależy od tego jak aktywny dzień ma dziecko,ale przyznam że czasem się to zdarza na 1-2 godzinki,wtedy mam też chwilke odpoczynku dla siebie:) Są też dni kiedy o drzemce nie ma nawet mowy,szczególnie wiosną i latem.
 
U nas bywa różnie i w dużej mierze zależy to od intensywności całego dnia,jeżeli jest aktywny,to po południu również dziecku zdarzy się przysnąć,ale na góra dwie godzinki,nie dłużej:)
 
Moja córcia od urodzenia robiła mi na złość i niestety nie chciała spać w dzień i tak jej zostało, teraz ma 3 lata i też nie spi
 
reklama
Nam pomogło przedszkole, wcześniej spaliśmy długo a syn chodził spać po 22. Teraz w pkolu mają drzemkę o 12 i śpią godzinkę, o 19 kąpiel i spanie :)
 
Do góry