reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

fotelik rowerowy dla 3,5 latki jaki najlepszy ??

u nas syn ma juz 3,5 roku i...wlasnie zrezygnowalismy z fotelika. po pierwsze 17kg dziecka plus 7(fotelik i klamra) robi się ciężko nawet mojemu mężowi, po drugie jazda stała się niewygodna i dla młodego i dla nas. Przeszliśmy na rower tradycyjny dla każdego z osobna.
 
reklama
u nas syn ma juz 3,5 roku i...wlasnie zrezygnowalismy z fotelika. po pierwsze 17kg dziecka plus 7(fotelik i klamra) robi się ciężko nawet mojemu mężowi, po drugie jazda stała się niewygodna i dla młodego i dla nas. Przeszliśmy na rower tradycyjny dla każdego z osobna.

my nie milismy fotelika rowerowego , mielismy przyczepke taka riksze o taka
2.jpgjednak mala juz sie na wysokosc w niej nie miescila a przyczepka byla dla nas rewelacyjna

dlatego postanowilismy kupic ta przyczepke
forest.jpgkupilisma ja tylko i wyłacznie z racji tego ze jezdzimy dosc daleko ok 10-15 km w jedna strone , Nasza mała umie jezdzic jednak dziecko nie pokona samo takiej trasy , swoim rowerkiem to coreczka jezdzi koło domu :-)
 

Załączniki

  • 2.jpg
    2.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 169
  • forest.jpg
    forest.jpg
    66,1 KB · Wyświetleń: 174
My mamy fotelik na rower, jest do 18kg a synek waży 15:) Latem jak jezdziliśmy to wogóle nie czułam że mam pasażera z tyłu :p Ale z przyczepką o wiele lepiej sie jezdzi jeśli chodzi o dłuższe trasy, w takiej przyczepce jest dużo miejsca i dziecko jest bardziej bezpieczne:)
 
no to 1 jazda za nami a uśmiech dziecka bezcenny ) oczywiscie dziecko jezdzi w kasku jednak do zdjecia kazała sobie zdjąć kask :-)
niki.jpg
 

Załączniki

  • niki.jpg
    niki.jpg
    41,1 KB · Wyświetleń: 218
Pchelko i jak się wam sprawuje ta przyczepka. Z żoną zastanawiamy się właśnie nad przyczepką dla córki i nie możemy sie zdecydować czy weehoo czy zwykła przyczepka dwukołowa. Żona boi się że nie da rady jechać sama z tą weehoo - że się wywróci. Czy ciężko z tym zachować równowagę?
 
Mnie też sie bardzo podobały te przyczepki ( nawet myślałam o takiej co mozna z nia też biegać) ale jednak z racji "finansów" wybraliśmy fotelik - ale postawiliśmy na bezpieczeństwo no i takie dodatki jak odchylanie oparcia w kilku stopniach, regulowane podnóżki , itd OK Baby- polecam, bardzo fajny
Ja mam taki obecnie Produkty - Fotelik rowerowy OKBaby 10+ dostępny w Bike Concept Store
 
Dobry model,można spotkać na jego temat kilka pozytywnych opinii. W zasadzie podczas wyboru fotelika dla dziecka,to powinniśmy uwzględnić stopnie regulacji oparcia fotela i kąt odchylenia,tak aby dziecku było po prostu wygodnie.
 
reklama
My mamy weeride kangaroo i jest świetny, co prawda syn ma niecałe 3 lata i jest szczupły, ale fotelik jest do 18 kg więc myślę, że kolejny sezon w nim pojezdzimy :)
 
Do góry