reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie gry edukacyjne dla trzylatka?

reklama
Moja siostrzenica Julcia kończy teraz trzy latka i w prezencie dałam jej kod dostępu do serwisu Angielski dla dzieci, Angielski Online, gdzie może bawić się po angielsku. Myślałam ze prezent okaże się nietrafiony, ale Julka spędza z angielskim teraz przynajmniej godzinę dziennie. Ostatnio moja siostra poinformowała mnie, że mała więcej uczy się z tych lekcji zniż w przedszkolu ;)
 
ja polecam gry , ktore mozna kupić na portalu edukacyjnym dla dzieci Bazgroszyt.pl - nasza ulubiona to Memo Minki (karciana) - dziecko cwiczy pamięć i uczy się poznawać emocje. Jest tam tez trochę gier online, polecam :)
 
Zdecydowanie puzzle, pchełki, memory:0 poza tym malowanie farbami, na dużych kartonach, szarym papierze.
A gry na komputer mogą być, ale nie za dużo...
 
kolakinka ja wychodzę z założenia, że jednak lepsze są gry planszowe i staram się z dzieciakami spędzać jak najwięcej czasu poza komputerem. W gry planszowe gramy ok 2 razy w tygodniu. Takie wspólne aktywności bardzo nas ze sobą łączą
 
reklama
Ja też zdecydowanie jestem za planszowymi grami edukacyjnymi. Swoim dzieciom zamawiam je na stronie pomyslowamama.pl, jest tam wiele ciekawych gier, przy których moje Maluchy dobrze się bawią i rozwijają swoją kreatywność :)
 
Do góry