reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzylatek nie mówi:(

reklama
malgosia-nie wiem czy juz to pisalam ale ... porozmawiaj moze z logopeda i psychologiem czy by Ci w papierku nie nap ze wskazane jest uczeszczanie do przedszkola itd to wtedy powinni go przyjac! A mowily czy ma jakies zaburzenie czy poprostu nie mowi bo nie mowi i tyle? Poleca eye q poczytaj o tym w necie i jak juz tez radzilam edzi czytanie globalne tez nam pomaga:tak: powodzonka 3maj sie
 
kasik25-juz zanioslam do przedszkola zaswiadczenie od logopedy w ktorym napisala ze Dawidowi pomogloby chodzenie do przedszkola itd.i napisalam prosbe-wniosek do dyrektorki przedszkola ale jak narazie olewka:-(tzn.mamy chodzic we wtorki jak jest pani pedagog.dla mnie to bez sensu bo co mu da przebywanie z dziecmi raz w tygodniu i to tylko godzinke czy dwie???????nie wiem juz co robic???moze poradzicie mi cos,moze znacie przepisy czy musza go przyjac.pomocy:wściekła/y::zawstydzona/y:
 
a mój Paweł to właściwie już mówi, tylko ma braki i zniekształca niektóre słowa niemiłosiernie:sorry2:. ale są i takie które mówi pięknie:happy2:, np.: "będę","przepraszam","dziękuję"... i sporo innych a przecież one dosyć trudne! ale kurka ma już 4 lata:baffled:, z rok do tyłu powinien być na tym etapie... conajmniej!
 
Witajcie!
jestem tu nowa,ale rownież mam taki sam problem co wy,moja corka ma 3 latka i 3 miesiace i mowi tylko kilka słow, od września poszła do przedszkola i zaczeła mowic nowe słowa,coprawda są to pojedyńcze ale i tak sie bardzo cieszę z tego. Byłam z nnia u logopedy, ale powiedział ze jest zdrowa i ona sie rozkręci jak bedzie jej pora mowienia, tak wiec niemartwmy sie na zapas
Pozdrawiam:)
 
Witam dziewczyny u nas tez mały postęp, Adrianek zaczął układać dłuższe zdania z tego co potrafi oraz nauczył się kilku słówek po duńsko, np mojn*witam/żegnam* jak tylko gdzieś wchodzimy i wychodzimy Adrianek krzyczy mon mon :-D stwierdziłam ze mały jest mistrzem na migi, jak on pokazuje to już nawet nie trzeba się domyślać, oczywiście dużo z nim rozmawiam i zawsze to co on pokaże staram się powiedzieć i żeby on tez coś powiedział nawet po swojemu ale on mi na to pięknie niee mogeeee, no cóż jestem dobrej myśli choć wiem ze szybko nie nastąpi przełom, mam tu tez koleżanki których dzieci tez późno zaczęły mówić a są starsze od Adrianka wiec to chyba tak przypadłość tych czasów, cóż począć pozdrawiam i potoku slow życzę ;-):tak::tak:
 
reklama
no a my chodzimy raz w tygodniu na zajęcia i Pawełek widzę że się otworzył na ludzi:-). teraz już się tak nie wstydzi jak dawniej. zaczłą ładnie zdania tworzyć ale ma braki w słownictwie:-(. logopedka powiedziała że ma problem z "sz" i "cz", nie potrafi się na długo koncentrować i szybko się nudzi:eek:tak że nauka z nim łatwa nie jest... ale się kobicina stara:tak:!
 
Do góry