reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wzrost i waga naszych 3-latków

J@god@

IV-V 2005, X 2009
Dołączył(a)
30 Październik 2005
Postów
34 828
Otwieram wątek, w którym będziemy mogły porównywać rozmiary naszych dzieci.

Krystian dokładnie na 3 urodziny miał
waga - 14.3kg
wzrost - 103cm

Teraz już trochę podrósł przez te prawie 3 tygodnie bo ma boom wzrostowy w tej chwili i od wizyty u pediatry spodnie zaczęły być za krótkie, więc podejrzewam, że przekroczył 104cm, wagowo w tej chwili nie wiem.
 
reklama
My nie bylismy ostatnio na zadnych pomiarach ale wdg mojego mierzenia i wazenia to David wazy ok18kg a wzrost 110cm
 
:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: nie wiemy - tu sie dzieci nie mierzy i nie wazy - musze na wlasna reke posprawdzac to sie pochwale :-)
 
Maciek ma 3 lata i 3 m-ce, mierzy jakieś 106 cm, a waży 16,3 kg wg domowej wagi. jakoś od dłuzszego czasu zauważyłam, że niespecjalnie tyje, tylko rośnie..
 
reklama
Przemko w dniu 3cich urodzin mierzył 99,5 cm i ważył 16 kg (w ubraniu)
Milenka
wzrost 93,5 cm
waga 13,5 kg
rozmiar buta 25
 
Ostatnia edycja:
Do góry