reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabawka dla 3 latka

Masz rację i dlatego też w kwestii wytrzymałości zabawek polecałam te wykonane z drewna,posłużą przez lata ,a są ponadczasowe jak np klocki w przeciwieństwie do tych tańszych i kiepsko wykonanych z plastiku. Myślę,że warto:)
 
reklama
Jeśli kupować, to z głową..... polecam np. Kolory marzeń, Sklep z zabawkami | Kolory marzeń, Sklep z zabawkami.... można kupić coś do pokoiku (można znaleźć śliczne lampy, zawieszki, kocyki), ale są też naprawdę niebanalne i ekologiczne zabawki i prezenty dla dzieci.... U mnie suuuuper sprawdzają się teraz wszystkie klocki, puzzle, układanki... świetne rzeczy tu możecie znaleźć... Klocki, układanki i puzzle | Kolory marzeń, Sklep z zabawkami
No np.
57582-kolory-marzen-pl.jpg 57672-kolory-marzen-pl.jpg 58895_2-kolory-marzen-pl.jpgdj01553b-kolory-marzen-pl.jpg

a na blogu, można się zainspirować... dużo ciekawych zdjęć, pomysłów.... KOLORY MARZEŃ
 

Załączniki

  • 57582-kolory-marzen-pl.jpg
    57582-kolory-marzen-pl.jpg
    52,8 KB · Wyświetleń: 126
  • 57672-kolory-marzen-pl.jpg
    57672-kolory-marzen-pl.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 128
  • 58895_2-kolory-marzen-pl.jpg
    58895_2-kolory-marzen-pl.jpg
    32,9 KB · Wyświetleń: 126
  • dj01553b-kolory-marzen-pl.jpg
    dj01553b-kolory-marzen-pl.jpg
    38,7 KB · Wyświetleń: 129
Mój synek uwielbia bawić się klockami. Długo potrafi się nimi bawić i zajmować tylko nimi. Układa różne domki, samochodziki i zwierzątka.
A z innych zabawek to lubi też takie piankowe literki i cyferki, małe gry logiczne i oczywiście pluszaki.
 
Jeżeli chodzi o zabawki dla 3 letniego dziecka to oczywiście prawda,najlepiej wybrać taką z jego ulubionej bajki,a poza tym warto zastanowić się również nad specjalnymi ubrankami z takim motywem,akurat tutaj możemy pomóc,doradzić:)
 
Akurat dla 3 latka jest bardzo wiele ciekawych i dobrych zabawek,trzeba też wiedzieć gdzie zacząć ich szukać bo to ma kluczowe znaczenie,najlepsza opcja to rzecz jasna sklepy internetowe gdzie w czerwcu spotkamy ciekawe promocje na wybrane zestawy zabawek.
 
Ja ostatnio Julkowi nie kupuję zabawek (to u nas domena cioć i babć), a rozwiązuję z nim karty pracy. Nie posłaliśmy go do przedszkola, wiec by mieć pewność, że prawidłowo się rozwija próbujemy spędzać czas nad tym: Przygoda z uśmiechem. Box. Trzylatek, box do przedszkola | WSiP.pl Czasem jest trudno mu się skoncentrować, ale generalnie jest z tym dużo frajdy. A robimy kilkanaście-kilkadziesiąt minut dziennie.
 
Dzięki za adres,na pewno w wolnej chwili tam zerknę napisze swoją opinię na forum. A czy sprawdzaliście moze juz BajkowyPokoik.pl ? Jeżeli nie to zapraszamy serdecznie:)
 
reklama
Do góry