reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabawka dla 3 latka

Polecam wszystkim mamom i im dzieciom takie klocki ala lego Klocki Sluban mój ma kilka zestawów i może siedzieć i przekładać godzinami :) Jak znajome przychodzą ze swoimi pociechami to zawsze mają tyle zabawy, że szok! A zestawy są i dla dziewczynek i dla chłopców, więc każdy znajdzie coś ciekawego. No i przede wszystkim rozwijają niesamowicie wyobraźnię, świetna sprawa.
 
reklama
Mój synek jest w tym samym wieku i uwielbia bawić się klockami, układa buduję bez przerwy. Moim zdaniem klocki jako prezent do dobry pomysł.
 
Najlepiej wziac dziecko do sklepu i zobaczyc co mu sie podoba.. no i obiecac, ze jak bedzie grzeczny to dostanie na urodzinki :)
 
Rewelacyjną zabawką dla trzyletniego chłopca jest kolejka drewniana Link do: Hoplik.pl wyjątkowe zabawki dla dzieci . Można zacząć od niewielkiego zestawu startowego lub samych torów i pociągu a zbiegiem czasu rozbudowywać do dodatkowe elementy tworząc kolejkowe miasto. Dla dziewczynek idealne będą zestawy korali do nawlekania rozwijające rączki albo pozytywki Link do: Zabawki dla dziewczynek – mebelki, torebki, koraliki - MaxiZabawa.pl. Od dawna lubiane są także torebki z kotkami lub pieskami.
 
Dla nas najlepsze co może być to malowanie i rysowanie, kredkami, farbami, palcami, malujemy wszystko, Ja maluje różne kształty, a Filip się uczy. Filip marze wielką kolorową plamę i mówi , że to żyrafa i żyrafa biega, ma duży brzuch bo ma dzidzie (jestem w ciąży i wszystko ma teraz dzidzie w brzuszku). Na prawde historie jego obrazów są niesamowite!!! I bardzo nas to zbliża :) W lato ciągle malowaliśmy kredą, wszędzie gdzie się dało! Lubimy też wycinać z papieru kolorowego przylepnego gwiazdki, księżyce, chmurki itd, ja wycinam, daje małemu a on biega do swojego pokoju i przykleja gdzie się da , a później leży wieczorem w swoim łóżku i opowiada co robią gwiazdki, że słoneczko śpi za chwurą itd. Zabawa bez końca i nigdy się nie nudzi ! :D
 
Ja myślę że fajna zabawką edukacyjna są np takie dziecięce tablety, co pokazują jakie odgłosy wydają zwierzątka, pierwsze cyfry, litery, melodie. Choć myślę,że najlepszą edukacją dla dziecka są książki oraz wspólne czytanie, odgrywanie scenek, śpiewanie.
 
Ja też zawsze mam problem z prezentami. Ciężko jest trafić w gust dziecka. Niedługo Mikołaj i już myślę nad prezentem dla chrześnicy. Na stronie listymikolaja.pl można zamówić spersonalizowany list od Św. Mikołaja dla malucha. Jak dla mnie super sprawa.
 
reklama
Do góry