reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dobry i tani proszek do prania?

Vanish jest dobry, w to, że sobie poradzi nie wątpię, ale czy dla niemowlaka jest bezpieczny? Nie podrażni skóry?

Spokojnie możesz go używać, bo on działa na zasadzie aktywnego tlenu..a jak mimo to się obawiasz to możesz dodatkowe płukanie nastawić.. Zresztą takie niemowlę nie brudzi tak ubranek, by trzeba było używać odplamiaczy. My zaczęliśmy dopiero, gdy zaczęło się jedzenie deserków, bo one najbardziej brudzą i ciężko doprać te plamy.
 
reklama
Ja zawsze mam pod ręką wypróbowany już odplamiacz Vanish Gold. To że proszek poradzi sobie z ciężkimi plamami to akurat już nie bardzo wierzę :D A prać po kilka razy, nie chciało by mi się po prostu. Za dużo mam prana przy dzieciach ;-) Nowy Vanish Gold nie na w składzie chloru. W przypadku plam, które zdążyły już trochę przyschnąć nanoszę na plamę przed praniem lub namaczam.
 
A dlaczego Vanish miałby być niebezpieczny dla dziecka czy ubranek? Możesz go używać,zresztą moim zdaniem jest on bardzo skuteczny,a tak samo możesz martwić się niemal o każdy proszek czy płyn którego używasz,na wszelki wypadek obserwuj czy dziecko nie ma alergii,uczulenia i będziesz miała pewność.
 
Do góry