reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie kupić łóżko dla dziecka

Hmm ja kupiłam łóżko w Fiorentino.pl , które ma wyższe zagłowie w ślicznym beżowym kolorze, do tego dobrałam dodatki i szafkę nocną :D bardzo Wam polecam, bo mają śliczne mebelki!
 
reklama
Hmm ja kupiłam łóżko w Fiorentino.pl , które ma wyższe zagłowie w ślicznym beżowym kolorze, do tego dobrałam dodatki i szafkę nocną :D bardzo Wam polecam, bo mają śliczne mebelki!
 
Hmm ja kupiłam łóżko w Fiorentino.pl , które ma wyższe zagłowie w ślicznym beżowym kolorze, do tego dobrałam dodatki i szafkę nocną :D bardzo Wam polecam, bo mają śliczne mebelki!
 
Witam!
Czy wie ktoś może gdzie można kupić albo zamówić takie łóżko z wbudowaną szafą jak na zdjęciu poniżej? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
Zobacz załącznik 300401

Hej ;)
Niestety nie odpowiem na pytanie, bo firma która zajmowała się takimi rzeczami juz nie ma swojej działalności. Ale mogę Ci polecić inną stronę - Wnm-Group - oni mają przepiękne i wysoko jakościowe łóżka dla dzieci. :)
 
Do góry