reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaką spacerówkę wybrać?

Wszystko na dobrą sprawę jest kwestią tego jaki budżet możemy przeznaczyć na zakup wózka spacerowego dla dziecka. tera zw okresie zimowym,możemy znaleźć ciekawe promocje i świąteczne rabaty,warto poszukać w sklepach internetowych.
 
reklama
My stawiamy na polską firmę KOOCHI która w swoim asortymencie posiada designerskie wózki, bardzo dobrze wyposażone. Mieliśmy z tej firmy wózek 3 w 1, a teraz chcemy taką podręczną spacerówkę. Zadowolony klient zawsze wraca w to samo miejsce.także i wam polecamy zobaczyć.
 
Witam. Muszę kupić lżejszą spacerówkę.Proszę doradźcie coś bo już zgłupiałam. Potrzebuję czegoś lekkiego, ale solidnego. Myślałam o firmie Hauck model shopper, albo galaxy, ale nie wiem czy to dobry pomysł? I czy przekładana rączka ma znaczenie?:-(
My poszliśmy w Baby Jogger Citi Mini GT 2. Swietny jest, leciutki, jedna reka go zlozysz, prowadzisz tez jedna. Bardzo praktyczny do tego sliczny :)
 
Do góry