reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki fotelik samochodowy?

A

Agnexx

Gość
Chciałabym kupić dobry fotelik samochodowy 0-18kg. Czy możecie zaproponować mi coś dobrego i w przystepnej cenie???
 
reklama
my ostatnio kupiliśmy :laugh:
jest rewelacyjny kosztował 130zł ma regulację oparcia i wkładkę dla niemowlaka.
Dokładnie Ci nie powiem co to za firma bo nie wiem ::) chyba" My litl car"
pierwszy fotelik też kupilśmy z tej firmy i też był super- naprawdę polecam ;D
 
ka używałam w pierwszym okresie 0-15 deltim grillo ( gółwnie dlatego że mi do wózka się doczepiał - miał jedną wade - sztuczny materiał wiec pod plecki kładłam flanelowa pieluszkę. Ale był super. i dośc lekki i duży i miał daszek. teraz jako następny fortelik używam VEnus Rammatti Comfort Plus w wersji Elegance. Jest świetny - Andzia w nim od 8 miesiaca jeździ bo jak uśnie można go rozlożyć do pozycji półleżącej. I naprawde nie był drogi w porównaniu z innymi tańszy o połowe.
 
Ja kupiłam od 13 do 36 kg. Firma maggi galaxy i jestem zadowolona, nie ma bajerów ale za to ma przystępną cenę 163 zł.
Mam również sprawdzony punkt gdzie można go kupić na allegro.
 
hej,
z tymi fotelikami to jest zagadka ;)
my kupiliśmy easyBob Implastu (0-13 kg), podobnie jak agamamaani, bo pasował do wózka i nie żałuje tego, bo bardzo czesto używaliśmy takiego połączenia, Adas juz po 1 m-cu nie chciał jeżdzić w gondoli.
Co mnie ciekawi, to górna granica wagi podana przez producenta, Adas waży 8,5 kg i jezdzi w nim tylko dlatego ze jest lato, bo jakiekolwiek grubsze ubranie by sie nie zmiescilo... wiec kupujemy juz kolejny 9-18 kg. choc mam watpliwości czy taki maluch (5 m-cy) może jezdzic przodem do kierunku jazdy... myslelismy tez o grupie 0-18 (bo mozna je montowac tylem i przodem). ale slyszelismy ze foteliki z tego przedziału sa mniejsze niz tez 9-18 kg, wiec znowu szykowalaby sie zmiana, zanim na foteliku jakiekolwiek slady uzytkowania sie pojawia, hmmm
Poza tym zastanawia nas dlaczego naprawde dobre firmy nie produkuja fotelikow z tych wiekszych przedziałow (0-18, 9-36), moze dlatego, ze jednak fotelik odpowiednio dopasowany do wagi dziecka lepiej je chroni, a ten z duza rozpietoscia wagi, bedzie na poczatku duzo za duzy, a potem dziecko bedzie w nim scisniete i bedzie mu niewygodnie...
chyba tez zdzecydujemy sie na ramatti venus (9-18), bo wyglada solidnie, (to ponoc "podroba" maxi cosi) nie jest bardzo drogi i czytalismy testy i slyszelismy wiele dobrych opinii.. material jest milszy niz w naszym poprzednim (tez musialam pieluszke flanelowa podkladac) no i mozna go polozyc, a brzdac duzo spi podczas jazdy, ba no i on jeszcze nie siedzi wiec inna pozycja niz pollezaca niewskazana..
ez pewnie kupimy na allegro, tak jak wozek, bo oszczedzamy sporo, ramatti venus kosztuje u nas 300 zl, a na allegro 260 z przesyłką...
zycze udanych zakupow
pozdrawiam
mari
 
sprawdzałam W Ramatti można wozić mniejsze dzieci - warunkiem jest waga i to czy umieją samodzielnie siedzieć. Pasy sa mocne solidne i fajnie sie rozkłada - wada jest to że nie można jedną ręką regulowac oparcia, bo rtrzeba pasy podciągać jak się rozkłąda do leżenia.
Ale my tak rozkłądamy zazwyczaj przed jazdą jak widac ze Anka jest zmęczona i zaraz zaśnie. A fajnie było patrzeć jak Anka się zaczyna interesowac i wygląda sobie przez okno z fotelika zamiast patrzeć w sufit.
 
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10721;122/st/20041109/n/Marcel/dt/1/k/a2b9/age.png[/img]
[/url]
Sprawdziłam firmę- to jest ta "My litl car" ;D
 
Hej,
kupiliśmy Ramatti Venus, prezentuje sie fajosko i synek w nim fajosko wyglada i sie czuje, narazie mamy za soba tylko krotsze trasy, zobaczymy jak bedzie po dluzszej...
pozdrawiam
mari
 
reklama
Do góry