reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki prezent na chrzciny?

reklama
Budżet odgrywa kluczową rolę w tej kwestii, natomiast jestem zdania iż prezent z okazji chrzcin powinien być przede wszystkim uniwersalny i praktyczny. Najlepiej jeżeli będzie to coś związanego z wyprawką.
 
A co sądzicie o tym aby na prezent młodej mamie i jej szkrabowi kupić chustę do noszenia? Ostatnio widziałam bardzo fajne w sklepie Luna Dream i zastanawiam się czy nie kupić przyjaciółce :) Według was taki prezent będzie dobrym pomysłem?
 
Wydaje mi się że to zależy od funduszy, nie jest powiedziane ze chrzesni musza kupować medalik, który też jest kosztowy oczywiście złoty, mogą być po prostu pieniądze, potem rodzice zdecydują co będą chcieli podarować dziecku. A oni rzeczywiście będą wiedzieli co dla dziecka bedzie przydatne, a co okaże sie jedynie zbędnym bibelotem.
Chrzestny oczywiście moze kupić na chrzest świecę, chrzesna natomiast szatkę. Spory wybor takich rzeczy jest tutaj Link do: Gadżety chrześcijańskie - MeritoHurt.Pl
 
Ostatnia edycja:
Jeśli szukasz oryginalnego i spersonalizowanego prezentu na chrzciny, to polecam metryczkę urodzenia ze strony www.metryczkaurodzenia.pl. To piękna pamiątka, która pozostanie w rodzinie na długie lata i przypomni o szczególnym dniu w życiu dziecka. Możesz wybierać spośród wielu wzorów i kolorów oraz spersonalizować ją według swoich upodobań. Jestem pewien, że taki prezent zostanie doceniony przez każdego rodzica i będzie miłym akcentem na uroczystości chrztu.
 
Do góry