reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki prezent na komunie ???

Być może zamiast pieniędz kupić w prezent kartę podarunkową np w giftmall na zakupy przez allegro a rodzice z dzieckiem niech wejdą razem w allegro i poszukają fajnego prezentu w kwocie karty?

Ale teraz jest taka sytuacja że chyba komunia będzie odwołana ( nie wiem na jaki czas....nikt nic nie wie..)
 
reklama
Mnie w sumie również. Mąż jest chrzestnym i sprezentował swojej chrześnicy po prostu pieniądze dwa lata temu. Plus dodatkowo różaniec.

Jestem zdania, ze pieniadze są w sumie najbezpieczniejszym prezentem dla dziecka. Rodzice sami będą wiedzieli co podarować maluchowi. I co mu sie najbardziej spodoba. W tym sklepie jest sporo przykladowych prezentów https://www.meritohurt.pl
 
Ostatnia edycja:
Temat na czasie bo Komunie się zbliżają 🙈
A w tym roku idzie mój chrześniak.
U nas stety-niestety ale wchodzi jednak pieniądz do koperty.
Kiedyś to można było wybierać- ja jak dostałam rower i zegarek to się rozpłakałam ze szczęścia, a w szkole chwaliliśmy się kto ile bombonierek dostał.
Raz w Święta dałam swojemu mix słodzyczy i książeczki - najgorszy zestaw jako mogłam mu dać 😒
Słodycze są teraz dostępne od ręki, książek nie czyta, chwała mu że na komputerze też nie siedzi i żadne komórki czy lapotopy go nie interesują, tylko chce po podwórku biegać.
Rower ma 🤷‍♀️ i to dobry.
A quada mu nie kupię, nawet na spółkę z chrzestnym- to może zapomnieć.
ech ... Czyli kasa.
 
Wg mnie nie ma co aż tak demonizować pieniędzy dawanych w kopercie.
Syn rok po komunii stwierdził, że za otrzymane pieniądze chce kupić laptop. Wybraliśmy odpowiedni i kupiliśmy.
Wszystko zależy od rodziców czy dadzą dziecku do dyspozycji otrzymane pieniądze czy sami wydadzą, bo są i tacy.
 
Mój syn od gości chciał pieniądze za które po komunii kupił sobie laptopa. Ale dostał też łańcuszek z medalikiem, smartwatcha, planszówkę. W tym roku drugi syn też chce pieniądze które przeznaczy na nowy komputer

Jeśli chcecie kupic coś porządnego od chrzestnego to możę rower elektryczny od Fischer? Też ciekawa opcja i chyba każde dziecko będzie się z takiego roweru cieszyło :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry