reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki prezent na komunie ???

Sama teraz mam problem z zakupem prezentu na komunię :( Dziecko ma już odtwarzacz mp3 zegarek itp. Nie ma telefonu komórkowego, ale czy w tym wieku już go naprawdę potrzebuje? Dawno nie byłam man komunii i nie wiem jak drogie teraz kupuje się prezenty. Od znajomego słyszałam, że syn jego kolegi dostał na komunię w sumie prawie 10 tysięcy złotych i jakieś jeszcze prezenty! To jakaś paranoja :( Myślicie, że aparat cyfrowy byłby dobrym prezentem? Widziałam kilka niedrogich na electro.pl i się zastanawiam nad takim prezentem.
 
reklama
To prawda, że kwoty jakie wydaje się teraz na Komunię są szaleńcze. Wg mnie aparaty fotograficzne cyfrowe mogą być idealnym prezentem, a na pewno lepszym niż telefony komórkowe dla dziecka w tym wieku. Moja córka uwielbia robić zdjęcia i mimo że różnie jej to wychodzi, to największą frajdę ma z ich oglądania w aparacie.
 
Cześć.
Powoli bedzie zaczynał się okres Komunii, i jak co roku będziemy szukali prezentów dla tych małych pociech. Z tego co zauważyłam w tych czasach modne są komórki laptopy itp., ale to nie jest pamiątka na całe życie.
Mój jedyny prezent komunijny który przetrwał już wiele lat to ręcznie haftowany obrazek. Uważam, że taki prezent jest odpowiedni.
Od kilku lat sama haftuje, więc jeśli chcesz to wyszyje taki obrazek jaki ci się spodoba, mam wiele wzorów mogę ci przesłać i wybierzesz sobie.
Proszę pisać na e-mail ania_12_2006@o2.pl
 
Napiszę Wam listę mojej córki , jest pytana przez rodzinę co chciałaby dostać : oto odpowiedzi
- rower
- laptop / taki mały 10-tka
- łyżwy
- domek dla Pet Shopów / jest drogi dlatego nie mogę jej kupić
- xbox
Podejrzewam że większość dzieci ma podobne marzenia. Starsza córka miała komunię 2 lata temu - dostała pieniądze , laptop , złotą biżuterię , książki , gry planszowe - jednak laptop sprawił jej największą radość , biżuteria leży i czeka na lepsze czasy.
 
ja zdecydowalam,ze mojej kolezanki córce kupie łyżworolki - bardzo chciala je miec. Mysle,ze beda fajne...kupilam dokladnie takie: Tempish Grandis - SKAPIEC.pl ale w różowawej wersji,bo jest oczywiscie absolutną fanką tego koloru :)
myslicie,ze cos jeszcze powinnam dokupic? Pismo Świete? Pamiatkową kartkę ???:-)Prosze o pomoc w tej kwestii
 
Złoty łańcuszek to jak dla mnie średni pomysł,ponieważ na dobrą sprawę dziecko nic z nim nie zrobi,to bardziej symbol i doceni go dorosły a nie dziecko. Jeżeli już tradycja to lepiej wybrać rower jako prezent:)
 
reklama
Mój siostrzeniec ma w tym roku komunie, powoli zaczynam się rozglądać za prezentem. Najchętniej kupiłbym tradycyjnie złoty, albo srebrny łańcuszek, ale po pierwsze ceny srebra idą w górę więc nie wiadomo jak to będzie w maju, a po drugie nie jestem pewien czy to wypada jako prezent dla chłopca?
 
Do góry