reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nawilżacz powietrza- Wasze opinie

reklama
polecam nawilżacz z oczyszczaczem Venta,prosta konstrukcja nie ma osadu na meblach bez filtrów tylko raz na jakis czas stosuje sie odkamieniacz i bioabsorber, sa różne wymiarowo do powierzchni nawilżania, Dla mnie rewelacja
 
Na pewno warto nawilżać powietrze, moja mama kiedyś wieszała lub stawiała kubeczki z wodą na grzejnikach, fajnie, że teraz są wygodniejsze sposoby na nawilżanie:) bardzo dobre jakościowo nawilżacze są w Super Pharm firmy Pic Solution, można ich też znaleźć w internecie na stronie sklepic.pl
 
Warto nawilżacz, ale tylko wtedy gdy powietrze w pokoju jest zbyt suche, trzeba to sprawdzić miernikiem. Zbyt wilgotno też niedobrze.
 
Jak szukacie porządnego nawilżacza to kupcie sobie Oskara marki Stadler. Ja mam go już kilka miesięcy i działa bez żadnych zastrzeżeń.
 
A ja muszę przyznać, że w naszym przypadku nawilżacz zdał egzamin i dobrze się sprawdził, w szczególności odczuwam to teraz kiedy córcia miała zatkany nosi katar, nawilżacz naprawdę pomógł., powietrze nie było takie suche.
 
reklama
reklama
Do góry