reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

QUINNY BUZZ czy ktoś posiada? jakieś opinie? POMÓZCIE :)

:-):-):-) witam, witam :-) baaaardzo dawno mnie tu nie było i baaaaaardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam. Moja Zosia skończyła właśnie rok...w zasadzie to nie tylko niuńka ale również nasz speedi sx. Powiem, krótko zero awarii, działa 100% i sprawdza się w 100%. Polecam, zwlaszcza osobom poszukującym dobrej spacerówki.
A ja z pytankiem...bo po przekopaniu forum nie znalazłam nic konkretnego...poszukuję typowej parasolki. W podróże zabieramy coraz więcej gadżetów a samochód jakoś nie chce się rozciągnąć. Conajmniej raz w miesiącu (na week) jedziemy do dziadków 300km. Teraz wybieramy się nad morze na tydzień. Przydałoby się coś małego no i oczywiście wygodnego dla niuńki. Zastanawiam się nad zappem ale przeraża mnie trochę brak regulowanego oparcia. A może to
HIT 2009!! WÓZEK SPACEROWY LIRA 3 BY EURO-CART !! (609349433) - Aukcje internetowe Allegro

Titanium Baby Spider PROMOCJA TYLKO 100szt (614745226) - Aukcje internetowe Allegro

WÓZEK SPACERWY PARASOLKA MAGIC ESPIRO BABY DESIGN (618810967) - Aukcje internetowe Allegro

Kobietki co mi doradzicie bo ja zgłupiałam:-(

A tak przy okazji to postaram się umieścić fotkę mojego kurczaczka :-)
 
reklama
Witam :) jestem tu nowa i niedługo poraz pierwszy zostanę mamą :) w związku z tym chciałam zapytac się i poprosic o radę dt. wózka. ( Mieszkam w mieście, więc raczej alejki, parki i supermarkety. Niestety moje mieszkanie znajduje się na 4 piętrze bez windy więc wózek musi byc lekki).
Zastanawiam się nad Quinny Buzz i Coletto Marco Polo.
Ten pierwszy ma moja przyjaciółka i jest zadowolona wizualnie bardzo mi się podoba ale czytałam dośc dużo niepochlebnych opinii nt tego wózka.
Co do drugiego to widziałam w sklepie, dotykałam, oglądałam :) Podoba mi się wizualnie i jest lekki. Opinie na które się natknęłam są raczej pozytywne. Jednak nie wiem czy jest wogóle co porównywac bo jednak Quinny to ugruntowana na rynku firma,a Coletto częstochowsko-chińska produkcja.
Proszę pomocy!!!! :) z Góry dziękuje i serdecznie pozdrawiam :)
PS. A co sądzisz o Bugaboo Cameleon? ( Mama chce zaszalec :p )
 
temat pewnie już nie aktualny? ;-) ciekawa jestem, co wybrałaś, bo ja wybrałabym quinny, bo to dobra firma, a ich wózki sa zrobione z dobrych materiałów.
 
ja nie, ja miałam tylko pożyczonego raz na urlop w chorwacji, na dwa tygodnie i był genialny, a teraz moja siostra niedługo rodzi i zdecydowała się własnie na quinny model buzz jak sie nie mylę i jest cała w skowronkach ;-)
 
fajny ten buzz rzeczywiscie:) no ale gleboki to ja juz mam, spacerówa na wiosne potrzebna lekka i zwina, dlatego zapp:)
 
ja mam quinny modd, ciesze sie, ze ma takie dobre opinie tutaj, bo mnie rowniez dobrze sie nim jeździ, ma skladana gondolę idealna do auta, kola sa jego duzym atutem
 
reklama
Opinie na temat wózka zazwyczaj nie są bezpodstawne i akurat w tym przypadku Quinny w pełni na nie zasłużył,także uważam że warto interesować się tym modelem,znajdziecie go w sklepach internetowych w niższej cenie.
 
Do góry